2726
عنوان

جنجالی ترین بحث روز😱😨

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 36 پست
وای روزای ک شوهرم غذا میخره یا میریم بیرون انگار کلی وقت ازاد دارم خخ احساس رهایی میکنم تو خونه میرق ...

خخخخ من دوس دارم آشپزيو حوصله ام سر ميره😕غذا كه درست نميكنم

زندگی جاریست،شایدم مادرشوهره😛
سخت ترینجاشم اینه مامان من بعد ۳۰ و اندی سال زندگی نمیدونه چی باید درست کنه از منه کوکولو توقع داره ...

وای این مادر الگوی منه😎 منم بچه دار شم اینجوری میشم😆

مـَن مطمینــم تــــو هــوامو داری ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای این مادر الگوی منه😎 منم بچه دار شم اینجوری میشم😆

نکن اینکارو نکننننن خخخخخ بچت اون دنیا خِرَمو میگیره از پل پرتم میکنه پایین  عی خِدا

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
خخخخ من دوس دارم آشپزيو حوصله ام سر ميره😕غذا كه درست نميكنم

منم اشپزی دوست دارم ولی ادم چند روز پشت سرهم ک غذا میزاره دیگه اصا انگار اسم غذا یادش میره

دیگه کلافه میشم

مخصوصا ک عادت غذایی شوهرم سخته سبزی پخته نمیخوره...قورمه سبزی نداریم😢😢😢کوکو موکو اینا نداریم😢😢اش بزروووور ک سبزیش کم باشه میخوره اووف دلم مبخواد خفش کنم مخصوصا قسمت قورمه سبزی😂

2728
من صبح ک پا میشم فک میکنم تا شب  امشب قصد ماکارانی دارم ولی ماکارانی نداریم وایسم شوهرم از سرکا ...

دیشب سالاد ماکارونی‌گذاشتم

وگرته ایده خوبی بود

اووووف منم نمیدونم از دیروز دارم خونه تکونی میکنم.حموم و یکی از اتاقا مونده بخدا خسته شدم موندم اونایی که خونه های ۳۰۰ ۴۰۰ متری دارن کارگر میارن یا خودشون کار میکنن‌.دارم تلف میشم به شام نمیرسم😑😑😑😑

.
اووووف منم نمیدونم از دیروز دارم خونه تکونی میکنم.حموم و یکی از اتاقا مونده بخدا خسته شدم موندم اونا ...

زندگی برما بسی سخت است...

بخدا حالا خوبه شغل بیرون از خونه ندارم...وگرنه زندگی واقعا خسته کننده میشد..

قسمت بـــــــــــــد ماجرام اینجاست ک شب ک اقای شوهر میاد میگه مگه خونه چیکار میکنی😐

2706