1421
1389
عنوان

جنجالی ترین بحث روز😱😨

294 بازدید | 36 پست

بچه هااا

بچههاااا 

شام چی دارین؟؟؟؟

شام چی بزارم؟؟😑😑

چرا فکرکردن اینکه شام چی بزاریم...از خود اماده کردن غذا سخت تره؟؟ 

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مـَن مطمینــم تــــو هــوامو داری ...

کشک بادمجون

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

خب چرا یه برنامه غذایی درست نمی کنین راحت شین؟ 

💙❤️💚      یکی از زیباترین متن هایی که خوندم 😍😍😍😍😍................................. گوشه ای از اعتقادات سرخ پوستان : ما جزئی از طبیعت هستیم نه مالک ان، ما هیچگاه گیاهی را با ریشه از خاک نمی کنیم ما موقع ساختن خانه،خاک را زیاد جابه جا نمی کنیم ما در فصل بهار ارام روی زمین قدم بر می داریم چون مادر طبیعت باردار است ما هرگز به درختان آسیب نمی رسانیم، ما فقط درختان پیر و خشک را قطع می کنیم و قبل از قطع کردن برای آرامش روحش دعا می کنیم حتی حیواناتی که برای مایحتاج غذایی در حد نیاز از انها استفاده می کنیم را نیز با اجازه و دعا برای آرامش روحش او را از چرخه هستی جدا می کنیم  به اندازه مصرفمان درخت می بریم و گوشت تهیه می کنیم  هرگز هیزم ها را اسراف نمی کنیم اگه حتی یک درخت سرسبز و جوان را قطع کنیم همه درختان دیگر جنگل، اشک می ریزند و اشک آنها در دل ما نفوذ می کند و وجودمان را مجروح می کند و قلبمان ارام ارام تاریک می شود خاک مادر ما و آسمان پدر ماست باران عاشقانه ترین سرود هستی است طبیعت روح دارد و مهربانی را می فهمد........ ❤️💙💚(من مطمئنم همه چیز همونطور می شه که می خوام) 😍😍💙💚❤️ 
خدایا مرسی که مجردم 😂😂

خوشبحااااالت

ینی سخت ترین قسمت زندگیم همین غذاس خخخ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1444
خب چرا یه برنامه غذایی درست نمی کنین راحت شین؟ 

نمیشه همیشه رو برنامه پیش رفت ک 

توجیح بود😐

چون تنبلیم میاد فکرمیکنم سخته😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سخت ترین جاشم اینه مامان من بعد ۳۰ و اندی سال زندگی نمیدونه چی باید درست کنه از منه کوکولو توقع داره بش بگم چی درست کنه تازه جدیدا تا نگیم درست نمیکنه تا ۱۱ شب میگه نمیگید منم نمیدونم    

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  
شوهرم از بيرون مياره😁

وای روزای ک شوهرم غذا میخره یا میریم بیرون انگار کلی وقت ازاد دارم خخ احساس رهایی میکنم تو خونه میرقصم خخخ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیشه همیشه رو برنامه پیش رفت ک  توجیح بود😐 چون تنبلیم میاد فکرمیکنم سخته😑

عزیزممم😂😍

💙❤️💚      یکی از زیباترین متن هایی که خوندم 😍😍😍😍😍................................. گوشه ای از اعتقادات سرخ پوستان : ما جزئی از طبیعت هستیم نه مالک ان، ما هیچگاه گیاهی را با ریشه از خاک نمی کنیم ما موقع ساختن خانه،خاک را زیاد جابه جا نمی کنیم ما در فصل بهار ارام روی زمین قدم بر می داریم چون مادر طبیعت باردار است ما هرگز به درختان آسیب نمی رسانیم، ما فقط درختان پیر و خشک را قطع می کنیم و قبل از قطع کردن برای آرامش روحش دعا می کنیم حتی حیواناتی که برای مایحتاج غذایی در حد نیاز از انها استفاده می کنیم را نیز با اجازه و دعا برای آرامش روحش او را از چرخه هستی جدا می کنیم  به اندازه مصرفمان درخت می بریم و گوشت تهیه می کنیم  هرگز هیزم ها را اسراف نمی کنیم اگه حتی یک درخت سرسبز و جوان را قطع کنیم همه درختان دیگر جنگل، اشک می ریزند و اشک آنها در دل ما نفوذ می کند و وجودمان را مجروح می کند و قلبمان ارام ارام تاریک می شود خاک مادر ما و آسمان پدر ماست باران عاشقانه ترین سرود هستی است طبیعت روح دارد و مهربانی را می فهمد........ ❤️💙💚(من مطمئنم همه چیز همونطور می شه که می خوام) 😍😍💙💚❤️ 
1396
وای روزای ک شوهرم غذا میخره یا میریم بیرون انگار کلی وقت ازاد دارم خخ احساس رهایی میکنم تو خونه میرق ...

خخخخ من دوس دارم آشپزيو حوصله ام سر ميره😕غذا كه درست نميكنم

زندگي جاريست شايدم مادرشوهره👹
سخت ترینجاشم اینه مامان من بعد ۳۰ و اندی سال زندگی نمیدونه چی باید درست کنه از منه کوکولو توقع داره ...

وای این مادر الگوی منه😎 منم بچه دار شم اینجوری میشم😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای این مادر الگوی منه😎 منم بچه دار شم اینجوری میشم😆

نکن اینکارو نکننننن خخخخخ بچت اون دنیا خِرَمو میگیره از پل پرتم میکنه پایین  عی خِدا

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  
خخخخ من دوس دارم آشپزيو حوصله ام سر ميره😕غذا كه درست نميكنم

منم اشپزی دوست دارم ولی ادم چند روز پشت سرهم ک غذا میزاره دیگه اصا انگار اسم غذا یادش میره

دیگه کلافه میشم

مخصوصا ک عادت غذایی شوهرم سخته سبزی پخته نمیخوره...قورمه سبزی نداریم😢😢😢کوکو موکو اینا نداریم😢😢اش بزروووور ک سبزیش کم باشه میخوره اووف دلم مبخواد خفش کنم مخصوصا قسمت قورمه سبزی😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331