2733
2734
عنوان

شوهرم قهر کرد رفت بیرون

328 بازدید | 33 پست

امروز دوشنبه بازار رفتم. شوهرم باهام قهر کرده از لظه ای ک اومد تو اصلا باهام حرف نزد.... آخه آخرین بار ک رفتیم و دنبالم اومد گفت دیگ مامانمم میاریم  منم چون مامانش همه جا دنبالمون و تو ماشین ما بدون این ک تعارف کنه میره جلو میشینه و جالبه ک اگ اول من باشم هم باید بیام پایین تا ایشون بشینن اصلا نمیخوام باهاش برم..... خلاصه ک هرچی گغتم چته و... آخر منو هل داد و رفت بیرون. ناهار هم نخورد. گفت نمیخوام ببینمت

برای رفع مشکلاتم ی صلوات بفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

امروز همه شوهرت پریودن

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂

خوب کاری کرد

توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟
2738
خوب حالا تا بازار با خودتون میبردین اتفاقی نمیفنتد که

تو تمام س سال زندگیم فقط ی بار تنها با شوهرم رفتم مسافرت اونم ماه عسل..... الانم ک عروسی کردیم خیلی وقتا میریم خونش میخواییم. محور اصلی زندگیمون شده. تو دوران عقد همش همه جا میومد.... هر جور دلش میخواد رفتار میکنه 

خب حق باتوئه عزیزم...مادرش مگه شوهر نداره...با اون بره خب...

شوهرش مرده... اما مگ من خون کردم ک همش باید براش از خودگذشتگی کنم.... اگ منو مث دخترش میدونست خوب بود... از بالا بهم نگاه میکنه

2706