2737
2734
عنوان

کاشت ابرو

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 23 پست
به چیزی شبیه هاشور ولی ظریف تر و سطحی تر خوبیش اینه خیلی طبیعیه گویا (ولی من از نزدیک دیدم معلوم بو ...

نه اینجوری دوس ندارم هی چند ماه یبار باید بری پول بدی بعدم هرچی با دستگاه و رنگ باشه دوس ندارم کاشت خیلی قشنگه بعدم موی طبیعی خودته و ماندگارم هست

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
اره عزیزم تهرانم کیلینیک ایران نوین تو سعادت اباد گفت از سه تا چهار و نیم متغیره میری اونجا ویزیت را ...

منم کلینیک ساعی تو ونک پرسیدم گفت ۴ تومن

دوستم اونجا رفته بود خوب بود. 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم کلینیک ساعی تو ونک پرسیدم گفت ۴ تومن دوستم اونجا رفته بود خوب بود. 

حالا دلم لمینت هم میخواد داشتم فکر میکردم با خودم گفتم کاش این ی مورد قسطی هم بود🤣🤣

منم کلینیک ساعی تو ونک پرسیدم گفت ۴ تومن دوستم اونجا رفته بود خوب بود. 

زنداییم هم تو کلینیک زیبایی کار میکنه اونا هم ۴ تومن انجام میدن

2731
حالا دلم لمینت هم میخواد داشتم فکر میکردم با خودم گفتم کاش این ی مورد قسطی هم بود🤣🤣

دیگه یه دفه بکوب از اول بساز  

حالا رفتی کاشتی ب منم خبر بده ببینم چطوریه تجربه ش

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
دیگه یه دفه بکوب از اول بساز     حالا رفتی کاشتی ب منم خبر بده ببینم چطوریه تجربه ش

خخخخخ همه کوبیدن دیگه ماهم بکوبیم چی از این کره خاکی کم میشه باشه عزیزم اگه رفتم حتما

خخخخخ همه کوبیدن دیگه ماهم بکوبیم چی از این کره خاکی کم میشه باشه عزیزم اگه رفتم حتما

انشالله بکوبی خوشگل تر بشی عزیزم

2738