2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو دست بذار شاید یه موقع کثیف شد

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2728

یه دست کمه

ممکنه دوشب بیمارستان باشی .لباس بیشتر ببر

چند هفته ای؟

من ۳۱ هفتع ام...امروز میخوام برم خرید سیسمونی

در دوره ای که ازآن اوباش است؛بهتر است اعتماد و اندیشه تان را پنهان کنید.

فقط اومدم بگم یه دنیااااااااااااا خوش بحالت. نی نی گلت ایشالله سالم بیاد بغلت برای منم دعا کن. خیییلی دلم میخواد بچه مو بگیرم بغلم اما خدا صلاح نمیدونه😔😔😔😔

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2738

برا منم دعا کنید بچه دار شم خیلی خسته م 😢

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
فقط اومدم بگم یه دنیااااااااااااا خوش بحالت. نی نی گلت ایشالله سالم بیاد بغلت برای منم دعا کن. خیییل ...

عزیزم منم چند سال نازایی داشتم فقط خوده خدا شاهد بود چقد درد کشیدم انشالا شمام مادر میشی به زودی صبر و توکل کن

عزیزم منم چند سال نازایی داشتم فقط خوده خدا شاهد بود چقد درد کشیدم انشالا شمام مادر میشی به زودی صبر ...

چقد خوشحال شدم که این طعم شیرینو میخوای بچشی برات یه عالمه ارزوی خوب میکنم

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
برا منم دعا کنید بچه دار شم خیلی خسته م 😢

انشالا میشی عزیزم مثل روز برام روشن خدای کریم یه روزی نتیجه ی همه سختی و درد ها رو میده منم مثل شما چند سال منتظر بودم با همه حس و حال تون اشنام عزیزم صبر داشته باش توکل کن فقط

2706