2737
2734
عنوان

مادرشوهرم دلمو شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 1021 بازدید | 106 پست

اصلااااا نباید شخصیت شوهرتو بخاطر یه مشت حرف مفت تخریب کنی،یه آن فک کن شوهرت باهات همچین کاری میکردچه حالی میشدی و همم اینک خودتو تو چشم شوهرت بد جلوه نده اینجوری اون خودش میبینه ک مادرش تقصیر کاره و خانومش با گذشت و مهربون و خودتو بیشتر تو دلش جا میکنی و هیچکسسسسس مهمتر از شوهرت نباشه برات،ایشالا بزودی یه فندق ناز بیاد تو دلت😘

لطفا برا نی نی دار شدنم صلوات بفرستین مهربونا🥰😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این مادرشوهرای زبون دراز هر چی هم بگی کم نمیارن!منو جاریمم بخاطر مشکل شوهرامون ivf کردیم حالا خواهرشوهرا و ننشون راحت میگن چیه مگه دوتا آمپول زدین دیگه!!!!!فکر کردی ادم پررو کم میاره

2728

من هم‌مشکل تو رودارم حتی میکرو کردم جواب نگرفتم آخرش شوهرم پیش برادرش گله کرده بود که بچه بودم دیر عملم کردن خانواده م و ناقصم کردن و یکی از بیضه همو از دست دادم و الان بجه دار نمیشم مادرش دو قورت و نیمش باقی بود منم بعد ۵ سال همه مدارک رو به برادر شوهرم نشون دادم و حتی آزمایش و سونوهای خودمو...گفتن کار خدا حکمت داره که بچه دار نمیشید!!!اگر هم مشکل از سوهرته پس چرا بار اول که میکرو کروی نگرفت؟!اینا رو میگی که پسر ما رو اذیت کنی!!!!

نه عزیزم هیچی نگو فقط همونی که گفتی خوبه  بگو من هر وقت صلاح دونستم بچه میارم نه زمانی که دیگ ...

واقعا خودمم دلم نمیخواد بگم

ولی حرفا و حرکاتش آزارم میده

جدیدن همش زن داداشم زن داششم میکنه

حالا انگار بچه زاییدن هنره

واقعا من درکش نمیکنم چقد فقر فرهنگی داره

میدونم به زودی میای و دنیای کوچیک من و بابات با اومدنت غرق شادی میشه👪

نگو دل شوهرت میشکنه. ولی برای تحرک کم اسپرم خرنوب استفاده کنه خیلی خوبه. منم شوهرم تحرک اسپرمش ضعیف بود یک سال نشدم تا خرنوب استفاده کرد همون ماه شدم.البته ویتامین سی و ای هم مصرف کرد خودش و تقویت کرد

2738

اصلا بگو من بچه نمیخوام از اینکه شوهرت مشکل داره هیچی نگو دوروز دیگه شوهرته که به دردت میخوره جوابشونو نده بگو نمیخوام بچه داربشم تا بسوزن دل شوهرتم نشکنی 

نه هرگز این کارو نکن.با این کار دل اون بدتر از تو میشکنه..

آره واقعا دوس ندارم غرور همسرمو بشکنم

چطور مردا هرچی از سیر و پیاز زندگیشونه میرن میزارن کف دست مادرشون و خواهرشون به مشکل خودشون که میرسه نمیتونن حرف بزنن .همونطور که پست بالا گفتم از شوهرت بخواه بره خودش مشکلشو به مادرش بگه و بهانتم این باشه که خانوادش کینه شما رو بدل میگیرن

هر گاه ارزش ها عوض میشوند ،عوضی ها با ارزش میشوند .    گاندی

هرگز موضوع رو علنی نکنید .چون تیغ دولبه است هم خودتون رو زیر سوال میبرید .هم اعتماد به نفس همسرتون رو .کلا مردها رو مردانگیشون حساسیت زیادی دارن .

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .
بزار هی برا خودش بگه وقتی بی اهمیت باشی اونم دیگه نمیگه

بخدا یک سال و نیم همسایش بودم زجرم داد

الانم که دورم ازش جور دیگه آزارم میده

آرامش از دستش ندارم

خدا بزنش به زمین گرم

2706