2737
2734
عنوان

مادرشوهرم دلمو شکست

1021 بازدید | 106 پست

من دو سال و نیمه ازدواج کردم

با شوهرم هم‌سنیم

من از اولم بچه میخواستم ولی چون اول ازدواج از لحاظ مالی اوکی نبودیم شوهرم مخالف بود

همزمان با من دایی شوهرم ازدواج‌کرده اونا سنشون بالا هست 

زندایی شوهرم بعد از دوسال حامله شد

از اون موقع مادرشوهرم شروع کرد

منو هرجا گیر میاورد میگفت پسرم تا هرسنی دلش بخواد میتونه بچه دار بشه ولی زنا تا چهل بیشتر نمیتونن بچه بیارن

هی رو مخم راه میرفت تا دیگه یه بار که باز شروع کرد جلو شوهرم پریدم بهش گفتم ما نمیخوایم بچه بیاریم به کسی ربطی نداره و کسی نباید دخالت کنه

الان سه ماهه اقدام کردم‌ ولی به کسی چیزی نگفتم رفتیم دکتر هردومون آز دادیم

آز  من ‌خوب بود سالمم هیچ مشکلی ندارم  حتی دکتر قرص و آمپول داد یک بار سه فولیکول یک بار دیگه پنج فولیکول داشتم

ولی شوهرم اسپرمش کنده و دکتر بهش دارو داد

دکتر منم گفت تو فعلا نیاز نیست دارو مصرف کنی 

شوهرت باید قوی بشه بعد اقدام کنید

من واسه شوهرم ناراحتم

ولی از حرفای مادرش دلم شکسته

واقعا دلم میخواد جواب آز شوهرمو ببرم بکوبم تو صورتش که نیاد به من بگه پسرم هر وقت بخواد میتونه بچه بیاره ولی به خاطر شوهرم پشیمون میشم

به نظرتون باید بگم یا نه؟

میدونم به زودی میای و دنیای کوچیک من و بابات با اومدنت غرق شادی میشه👪

اگه شوهرت پشتته و هواتو داره اصلا اینکارو نکن که از چشمش میفتی

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اومده به تو توپیده خدا زدتش پسر خودش مشکل داره به نظرم خیلی مظلومانه و با سیاست و با دلسوزی کامل بهشون بگو که بفعمن پسرشون مشکل داره

البته شوهرتم گناه داره غرورش میشکنه ولی با مشورت شوهرت با سیاست بگو بهشون

2738

نگو بعد شوهرتو پر میکنه شوهرت بات بد میشه حرف نزده رو همیشه میشه زد

میشه دعا کنید دیگه امسال باردار بشم خیلی دلم بچه میخواد سقط مکررم شاید خدا صدای یکیتون و شنید🤲
2706