2733
2739

میشه بگین چه کارهایی کردین ... من بعد از سزارین یکی دو ماه بعد این درد معده آومده سراغم حالا دقیقا یکی دو هفته یه بار حواسم به غذام که نباشه آین طور میشم و تا حالم بهم نخوره خوب نمیشم خیلی درد بدیه آگه اطلاعاتی دارین میشه بگین ...

من اینطوری بودم اینا علامت رفلاکسه 

و اینکه اسید معدتون وارد فکر کنم وارد عثنی عشر میشه اگه اشتباه نکنم 

غذای چرب و سرخ کردنی را کلا حذف کن 

یک مدت بعد غذات یه چیز شیرین بخور 

از غذاهای ابکی و ترش پرهیز کن 

هر وقتی اینطوری شدی 20 دقیقه سمت چپ دراز بکش 

دکتر هم سر وقت برو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من حتی به دستم هم میزد یه ذره گشنه میشدم دیر غذا میخوردم شروع میشد ولی یه مدت خوبه شکر خدا اذیتم نکر ...

ببخشید خانم شما پشت کمرتون هم درد میگرفت؟قفسه سینه چطور؟ 

یارب نظر تو برنگردد
2738
من بیشتر وسط پشتم بود جوری که پشتم میچسبونم لبه دیوار محکم فشار میدادم

منم دقیقا وسط کمر و بالا هست 

البته روده تحریک پذیر دارم و وقتی هم ناراحت بشم این درد شدت پیدا میکنه.

پارسال دکتر قلب رفتم و اکو و تست ورزش هم دادم گفت مشکلی نیست ولی نگرانم 

میترسم از قلبم باشه

یارب نظر تو برنگردد
منم دقیقا وسط کمر و بالا هست  البته روده تحریک پذیر دارم و وقتی هم ناراحت بشم این درد شدت پیدا ...

من قشن مشخص بود معده ام اخه مثلا یه تیکه نون خشک یا عسل میخوردم یه ذره اروم میشد باز شروع میکرد

من سالها قرص میخوردم.تا اینکه یک بنده خدایی گفت عرق نعناع یک فنجون با یک قاشق چای خوری عسل قاطی کن بخور خوب شدم هر وقت دوباره شروع بشه سریع میخورم خوب میشه.

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد