1351
1341

میشه بگین چه کارهایی کردین ... من بعد از سزارین یکی دو ماه بعد این درد معده آومده سراغم حالا دقیقا یکی دو هفته یه بار حواسم به غذام که نباشه آین طور میشم و تا حالم بهم نخوره خوب نمیشم خیلی درد بدیه آگه اطلاعاتی دارین میشه بگین ...

من اینطوری بودم اینا علامت رفلاکسه 

و اینکه اسید معدتون وارد فکر کنم وارد عثنی عشر میشه اگه اشتباه نکنم 

غذای چرب و سرخ کردنی را کلا حذف کن 

یک مدت بعد غذات یه چیز شیرین بخور 

از غذاهای ابکی و ترش پرهیز کن 

هر وقتی اینطوری شدی 20 دقیقه سمت چپ دراز بکش 

دکتر هم سر وقت برو

منم دقیقا همین علایم رو داشتم با سونوگرافی فهمیدم سنگ کیسه صفرا دارم عمل کردم راحت شدم

💫همیشه هم لازم نیست ثابت ڪنی، حق با توئه💫مُچِ ڪسی رو نگیر،دوست داری خدا هم مچ تو رو بگیره و رُسوات ڪنه؟💫سعی ڪنیم بجای مچ گیری دست بقیه رو بگیریم.

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

قرص فاموتیدین بخور ابه رو اتیشه

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )
1350

عزیزم حتما برو سونوگرافی

💫همیشه هم لازم نیست ثابت ڪنی، حق با توئه💫مُچِ ڪسی رو نگیر،دوست داری خدا هم مچ تو رو بگیره و رُسوات ڪنه؟💫سعی ڪنیم بجای مچ گیری دست بقیه رو بگیریم.

من حتی به دستم هم میزد یه ذره گشنه میشدم دیر غذا میخوردم شروع میشد ولی یه مدت خوبه شکر خدا اذیتم نکرده

از دست و زبان که براید / که از عهده شکرش به در اید /بنده همان به که ز تقصیر خویش /عذر به در گاه خدای اورد/ورنه سزاوار خداوندیش /کس نتواند که به جای اورد