2410
2553
عنوان

کمکککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 25 پست
فعلا سر از نا کجا اباد دراورده

عاره😕😕😕میدونی خوندم یاد چی افتادم

اون جوکه بود به مرده میگفتن چرا دیونه شدی میگف بابام با دختر زنم ازدواج کرده یه همچین چیزی بود 😂😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
عاره😕😕😕میدونی خوندم یاد چی افتادم اون جوکه بود به مرده میگفتن چرا دیونه شدی میگف بابام با دختر ز ...

باور کن منم یاد اون افتادم این پربازدیدم دغدغه ای شده ها😂😂😂

تیکر بارداری نیست دعا کنید ب خاستم برسم خواهش میکنم یه صلوات مهمونم کنید😍😍😚😚😚😚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باور کن منم یاد اون افتادم این پربازدیدم دغدغه ای شده ها😂😂😂

😂😂😂😂تفاهم

عاره به خدا😂😂🙄

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
پسر شوهر مادرت مگر میشه ازدواج کرد ؟باباش شوهر مادر !من که گیج شدم 

ای بابا.....حاصل ازدواج اول مامنم من...و حاصل ازدواج اول پدر شوهرم..شوهرمن....مامان شوهرم فوت شده وبابای من میشیم ب هم نامحرم

میشه برای حل مشکلم صلوات بفرستین
2456
فدااات😚😚😚😚 

😍😘

ای بابا.....حاصل ازدواج اول مامنم من...و حاصل ازدواج اول پدر شوهرم..شوهرمن....مامان شوهرم فوت شده وب ...

من متوجه هستم چی میگی .اما تعجب کردم .چون فکر میکردم نمیشه ازدواج کرد .عصبی نشو دوست عزیز

عاره😕😕😕میدونی خوندم یاد چی افتادم اون جوکه بود به مرده میگفتن چرا دیونه شدی میگف بابام با دختر ز ...

تازه خالم هم جاریم هست...هم عروس خاهرش

میشه برای حل مشکلم صلوات بفرستین
2714
تازه خالم هم جاریم هست...هم عروس خاهرش

اوووو گیج شدم