2726
اره اره.از دوقوزاباد بهتره زبانو ايران ياد گرفتيد ياهلند؟اونجا دانشگاه رفتيد

تازه میخوام دانشگاه برم

وقتی اومدم هیچی بلد نبودم 

الانم همچنان چیزی بلد نیستم

فقط انگلیسی بلدم 

زبان خودشون هلندیه یه ترکیبیه از انگلیسی سوئدی آلمانی و خلاصه قاطیه دیگه

Instagram📷me_in_netherlands 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هلندم همون دور و برا حساب میشه؟

ببخشید میتونم بپرسم با چه روشی وزن کم میکنید،منم هم قد شما هستم 62 کیلوام میخام چهار کیلو کم کنم 

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  
2728
تازه میخوام دانشگاه برم وقتی اومدم هیچی بلد نبودم  الانم همچنان چیزی بلد نیستم فقط انگلیسی ب ...

من بايد تحصيلي برم براي ورود به كالج حتما بايد سطحم بي دو باشه حتي اگر اموزش انگليسي بردارم واقعا نميدونم چيكار كنم

ببخشید میتونم بپرسم با چه روشی وزن کم میکنید،منم هم قد شما هستم 62 کیلوام میخام چهار کیلو کم کنم&nbs ...

صبحانه کورنفلکس رژیمی و شیر کم چرب میخورم 

ظهرا سالاد 

کلا سبزیجات هرچی دلت بخواد میتونی بخوری به شرط اینکه یا خام باشن یا بدون روغن درست شده باشن 

نون سفید و برنج و نوشابه و سس حذف شده

فست فود و هله هوله حذف

شیرینی و بستنی حذف

ورزش سنگینم میکنم

Instagram📷me_in_netherlands 
تازه میخوام دانشگاه برم وقتی اومدم هیچی بلد نبودم  الانم همچنان چیزی بلد نیستم فقط انگلیسی ب ...

چه جوری رفتی پس؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
سگـِ من از اكراين اومده اگ به كارت مياد ازش بپرسم😐😐😂😂😂

ولش کن هشیارش نکن بفهمه کجا اومده. بذار تو جهل بمونه وگرنه دور از جونش سکته سگی میکنه.

عاشق سگم ولی بخاطر ترس از وابستگی نمیخرم 

من بايد تحصيلي برم براي ورود به كالج حتما بايد سطحم بي دو باشه حتي اگر اموزش انگليسي بردارم واقعا نم ...

باران میشه بگی چه جوری میخوای بری و چه مقطعی و چه رشته ای و با چقدر پول؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2706