1351
1341

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

هلندم همون دور و برا حساب میشه؟

وزن اولیه 63 😢 وزن دومیه 😁 57 😓 وزن سومیه 53 😍وزن چهارمی۵۱😍😍 الان خوش‌هیکل شدمااااا ولی هنوز ادامه داره، وزن هدف ۴۷😁😍 قد۱۵۷😁
1350

من چندصد کیلومتر دور ترم میشه تجربمو بگم😩😩

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
1348

من تجربه خودمو از ایران بگم؟؟😆

هی تویی ک بم فحش میدی من بات کل کل نمیکنم، در عوض همون لحظه ریپلای میکنمت و زیرش نی نی یار رو تگ میکنم   اگ نظرای من رو مخته دهن مبارکتو ببند پس 
1226
اره اره.از دوقوزاباد بهتره زبانو ايران ياد گرفتيد ياهلند؟اونجا دانشگاه رفتيد

تازه میخوام دانشگاه برم

وقتی اومدم هیچی بلد نبودم 

الانم همچنان چیزی بلد نیستم

فقط انگلیسی بلدم 

زبان خودشون هلندیه یه ترکیبیه از انگلیسی سوئدی آلمانی و خلاصه قاطیه دیگه

وزن اولیه 63 😢 وزن دومیه 😁 57 😓 وزن سومیه 53 😍وزن چهارمی۵۱😍😍 الان خوش‌هیکل شدمااااا ولی هنوز ادامه داره، وزن هدف ۴۷😁😍 قد۱۵۷😁

من الان تو سوئدم😛😛😛😛بپرس 😁😁😁😁

من به ارزوهام میرسم.😊مطمئنم زندگیم خوب میشه مطمئن میشم همسرم خوب میشه😊میدونم ک میره سرکار میدونم که ارامش دوباره میاد توزندگیم.تودرسم موفق میشم😊.میدونم چون خداباهامه😚 
هلندم همون دور و برا حساب میشه؟

ببخشید میتونم بپرسم با چه روشی وزن کم میکنید،منم هم قد شما هستم 62 کیلوام میخام چهار کیلو کم کنم 

گل گلدون من شکسته درباد،توبیا تا دلم نکرده فریاد،گل شب بو دیگه شب،بو نمیده،کی گل شب بو رو از شاخه چیده،گوشه آسمون پر رنگین کمون،من مثل تاریکی تو مثل مهتاب،اگه باد از سر زلف تو نگذره،من میرم گم میشم تو جنگل خواب،گل گلدون من،ماه ایوون من،از تو تنها شدم چو ماهی از آب،گل هر آرزو رفته از رنگ و بو،من شدم رودخونه دلم یه مرداب،آسمون آبی میشه،اما گل خورشید،رو شاخه های بید،دلش میگیره،دره مهتابی میشه،اما گل مهتاب از برکه های خواب بالا نمیره،تو که دست تکون میدی به ستاره جون میدی،میشکفه گل از گل باد،وقتی چشمات هم میاد،دوستاره کم میاد،میسوزه شقایق از داغ،گل گلدون من،ماه ایوون من،از تو تنها شدم چو ماهی از آب،گل هر آرزو رفته از رنگ و بو،من شدم رودخونه،دلم یه مرداب...
1335