2726
عنوان

میخوام بازنی که با شوهرم بهم خیانت کردن حرف بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2908 بازدید | 220 پست
ممنون بخدا خستم خیلی ساکت و مظلومم دیشب شوهرمو میگم باهاش حرف زدی میگه اره حرف زدم میخوای چیکار کنی ...

بزن بترکونش چقد ریلکس گفتی چرا فک میکنی تو عیب داری؟ من‌به شوهرم گفتم اگه یه روزییی خیانت کنی از بی لیاقتی خودته چون من هیچ عیبی ندارم 😊

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
این حس که من از چند تا خیانت دیده پرسیدم میگن تا زنده ای هست عزیزم 

اره منم دارم داغون میشم میخوام جداشم چون فکر خیانت راحتم نمیزاره اما چجوری بهش بگم؟

از مورچه میپرسن چیشد افسردگی گرفتی؟؟ میگه 7سال عاشق یکی بودم اخرش فهمیدم چایی خشکه😅😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نخیر منظور من این نبود . اصلا چه ربطی ب چادر داشت. من گفتم کسی که خودشو نگه داره تو مجردی متاهل هم ش ...

نه عزیرم کسایی هستن دوره مجردی دوست پسر دارن ولی چهارچوب دارن برا خودشون اجازه نمیدن کسی ازشون استفاده کنه خب صدر صد بعد ازدواجم فکر خیانت ب سرشون نمیزنه چون جنسشون پاکه ولی بعضیا کلا خرابن چ مجردی چ متاهلی

ارهههه بخدا اره

اگر مطمئنی که رابطه داشتن دیگر این مرد برا تو شوهر نمیشه....خودت رو پیر نکن...

شما سه راه بیشتر نداری اول بشینی بسوزی و بسازی....و این زن رو از شوهرت دور کنی فردا افتاد دنبال یکی دیگر اونم دور کنی بعد دوباره یکی دیگه.....که در این صورت همه اش فکر می کنی خودت به چیزی کم داری که شوهرت بهت خیانت می کنه و هر روز افسرده تر میشی و از شوهرت سردتر میشی

دوم ولش کنی ...طلاق عاطفی ...تو برا خودت زندگی کنی....اون برا خودش....که تمام عمرت حسرت می خوری فقط یا تو هم خیانت می کنی در آخر چون تو هم نیازهایی عاطفیت تامین نمیشه...

سوم طلاق

اگر مطمئنی که رابطه داشتن دیگر این مرد برا تو شوهر نمیشه....خودت رو پیر نکن... شما سه راه بیشتر ندا ...

من اگه بشینم و بسازم و بسوزم دق میکنم طلاق عاطفی هم نمیشه چون نمیتونم ببینم هس و بیخیاله عمرا خیانتم نمیکنم بهش اما چجوری بگم طلاق میخوام سخت نیس؟مادر و پدرم غصه میخورن

از مورچه میپرسن چیشد افسردگی گرفتی؟؟ میگه 7سال عاشق یکی بودم اخرش فهمیدم چایی خشکه😅😄
نخیر منظور من این نبود . اصلا چه ربطی ب چادر داشت. من گفتم کسی که خودشو نگه داره تو مجردی متاهل هم ش ...

منم میگم اینجوری نیست و هزارتا مثال نقضشو داریم میبینیم 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
شاید توبه کنه و دیگه سمت این کار نره شاید اشتباه کرده 

دفعه اول دستشو گذاش رو قران ک تکرار نکنه اما...

بچه ها چی بگم بهش بگم طلاقم بده؟؟؟؟

استارتر ی توضیح بده مطمینی؟؟خیانتش جنسی بوده؟؟از وجا فهمیدی؟؟؟

اگه جنسی بوده جدا شو چون بچه نداری من فقط بخاطر بچم موندم ولی اصلا حالم خوب نیست

گفتم فقط انکار میکنه ۴ سال ازدواج کردم بچه ندارم

شما که پیامای عاشقانه ش هم میبینی یعنی دسترسی به گوشیش داری دیگه چه جوری انکار میکنه؟ همون موقع که میری سر گوشیش نشونش بده بگو اینا چیه

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

اول باید مسئله رو حل کنی یعنی شوهرت و سربراه کنی.مگه میشه هر روز بری در خونه این و اون؟ اگر زنه شوهر داره باز قضیه فرق میکنه ..اما اینکه بری در خونه یه فاحشه معنیش این نیست که شما خیلی قوی هستی .اینجوری فقط ضعفتو نشون میدی ..شوهرت و بنشون سرجاش 

2706