2737
2734
عنوان

وقتی با شوهراتون قهرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1188 بازدید | 114 پست
پیام بده فلان وسیله رو لازم داری، برات بگیره بیاره

عقدیم از هم دوریم اخه

حواسم پرته حواسیه كه  حواسش بهم  نیست میشه برای رفع مشكلم ی صلوات مهمونم كنی😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان پشیمونی از كارت اخه عقدم من  ولی متاسفانه طوری شده ك اكثرا من پیش قدم میشم

نه من ۲ ساله ازدواج کردم و فقط یه بار قهر اساسی کردیم که مقصر هم جاریم بود یه حرفی زد باعث شد ما دعوا کنیم و بازم بعد از اینکه اروم شدم به شوهرم  پیام دادم و ازش عذر خواهی کردم  ولی معمولا وقتی قهر میکنیم دو دقیقه بعد حرف میزنیم و یادمون میره

عشق مثل دریا هرگز متوقف نمیشه ♡عشق مثل ستاره میدرخشه  ♡عشق مثل خورشید گرم میکنه ♡عشق مثل گلها لطیفه ♡ عشق مثل تو زیباست ♡
2728
واقعا ..ینی یا ودود انقد اثر دازه ...

اره عزیزم از ته دلت بخون انشالله اثر میده من جمعه داشتم میمردم از فکرخیال.

یچیزم تو سایت گوگل دنبال محبت از راه دور باش زیاد محل نده پیشقدم نشو پشت صحنه فعالیت کن😁

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
اره عزیزم از ته دلت بخون انشالله اثر میده من جمعه داشتم میمردم از فکرخیال. یچیزم تو سایت گوگل دنبال ...

مرسی گلم 

...

اره ب ظاهر بیخیالم ولی پشت صحنم اوضاعم فجیعه😄

2738
من میتونم نظر بدم عروسی کرماااا🤔🤔

اره اره حتما چرا ك ن 

خوشحال میشم

قهر نمونین اصلا ، اونجوری اونم مثل شما میشه عادت می کنه و نمی تونه قهر بمونه ... من و همسرم تازه ازدواج کرده بودیم من خیلی قهر میکردم و اون همیشه به من میکفت از این رغتارت خیلی بدم میاد .. الان که چند سال گذشته منم مثل خودش شدم ، بدترین بحث هارو هم بکنیم به آنی باهم حرف میزنیم .. اصلا نمیشه قهر موند

من که هیچوقت پیشقدم نمیشم مگر اینکه همه جوره مقصر باشم کا تا حالا هم پیش نیومده

خوشبحالت واقعا

الان پشیمونی از كارت اخه عقدم من  ولی متاسفانه طوری شده ك اكثرا من پیش قدم میشم

تا دیر نشده رویه تو عوض کن خواهر

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.
اخه قهرم نبوذیما  چن وق ی بار الكی میره تو غار خودش  خودمم بكشم بیرون نمیاد پسره ی 😐

این اتفاق بعد از ازدواج هم ممکنه بیفته ها،الان به جای آشتی و منت کشی بهتره پیش مشاور برین

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش
2706