2726
عنوان

وقتی با شوهراتون قهرید؟

1188 بازدید | 114 پست

وقتی باهاشون قهرید 

و طاقت دوری ندارید دلتنگید 

مخصوصا عقدیا و نامزدا 

چجوری پیش قدم میشید 

بیشتر با پیام چی میگید ك تشویق شه اشتی كنه جواب بده .....

میخام ی پیام بدم ك ترغیب شه برا اشتی 

هم منت كش نباشه هم گلایه نباشه 

بیشترشیطونی باشه

حواسم پرته حواسیه كه  حواسش بهم  نیست میشه برای رفع مشكلم ی صلوات مهمونم كنی😊

هر پیامی بدی منت کشیه فرقی نمی کنه که

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیام بدی همون منت کشیه. اکثر نامزدم پیشقدم میشه . جمعه قهر بودیم غرورم اجازه نمیداد پیام بدم ولی طاقتم نمیاوردم ۱۰۲۹بار یا ودود خوندم پیام داد 😁

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2728

پیام بده فلان وسیله رو لازم داری، برات بگیره بیاره

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
هر پیامی بدی منت کشیه فرقی نمی کنه که

اخه قهرم نبوذیما 

چن وق ی بار الكی میره تو غار خودش 

خودمم بكشم بیرون نمیاد پسره ی 😐

من معمولا متن عاشقانه براش میفرستادم و همیشه پیش قدم میشدم برای عذر خواهی

عشق مثل دریا هرگز متوقف نمیشه ♡عشق مثل ستاره میدرخشه  ♡عشق مثل خورشید گرم میکنه ♡عشق مثل گلها لطیفه ♡ عشق مثل تو زیباست ♡
بنویس: سراغم را نمیگیری چه شد افتادم از چشمت!   تضمینی جواب میده

عههه چ جالب😍

اخه قهرم نبوذیما  چن وق ی بار الكی میره تو غار خودش  خودمم بكشم بیرون نمیاد پسره ی 😐

اگه رفته تو غار تنهاییش، خودشم بیرون میاد،، نیازی نیست شما کاری کنی، اتفاقا باید کاری نکنی

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
من معمولا متن عاشقانه براش میفرستادم و همیشه پیش قدم میشدم برای عذر خواهی

الان پشیمونی از كارت اخه عقدم من 

ولی متاسفانه طوری شده ك اكثرا من پیش قدم میشم 

بگو زود باش بهم پیام بده از دلم در بیار بعدشم برایم خوراکی بخر که جاش تو دلم پر بشه   

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
پیام بدی همون منت کشیه. اکثر نامزدم پیشقدم میشه . جمعه قهر بودیم غرورم اجازه نمیداد پیام بدم ولی طاق ...

واقعا ..ینی یا ودود انقد اثر دازه ...

[QUOTE=98165168]بگو زود باش بهم پیام بده از دلم در بیار بعدشم برایم خوراکی بخر که جاش تو دلم پر بشه    [/QUO

این زود باش بیا نازمو بكش ی بار گفتم اثر داشت😄😃

2706