2703
2553
عنوان

یه راه حل بهم پیشنهاد کنید

49 بازدید | 4 پست

سلام من قبل بارداری واسه اصلاح صورتم همیشه از کرم موبر استفاده میکردم چون با بند جوش میزنم حالا که باردار شدم میگن چون شیمیایی هستش خوب نیست تو این دوران استفاده بشه حالا چه راهی پیشنهاد میکنید.یه عروسی مهم هم داریم موندم چجوری اصلاح کنم(اگه عروسی نداشتیم میتونستم فقط پشت لبمو با موچین بردارم ولی الان .....)

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت
خب بروآرایشگاه باشمع اصلاح کن

کلا پوستم حساسه میترسم برم .اخه یه بار یکی رو دیدم صورتش پر جوش بود گفت با شمع اصلاح کرده.میترسم منم اونجوری بشم 

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
با ژیلت بزنم یه بار چیزی میشه؟

ن عزیزم اشکال نداره برای باراول و یه دفه ولی دیگه نزن دفعه های بعدی چون کلفت میشن

در جهــان هستـے ،دقیقا همونجـا ڪہ نشستے :یادبگیـر و با اینـ عقیدهـ رشد و تلقے کنـ کـہ *انســــــــان* واقعے باشے ،انسان واقعے بودنـ بہ اینـ معنا نیستــ ڪہ چـادر مشکے سر کنے ،تسبیحـ بگیرے دستتـ و توجامعہ خودتو بہ دیگرانـ اثباتـ کنے ، سحر و شامـ درپیشگاہ الله خمـ و راستـ بشے درصورتے ڪہ معانیشو مورد توجہ قرار ندادے و درڪش براتـ سخت باشہ •••• انسانـ واقعے یعنے :اینقد وجدانـ داشتہ باشے تادلیو نشکنے ، غیبتـ همـ جنستو نکنے ، تهمتـ ناروا نزنے ، قضاوتـ بیجا نکنے ، شبانہ روز زندگیتو بہ دخالتـ درزندگے دیگران نگذرونے ،  زشت روی ، خوشگل روی ،کوتاه و بلندے ، ثروتمند، فقیرے را دیدے بہ تمسخر نگیرے ، دل مظلومیو شاد کنے ،باطنـ و ظاهرتـ یکے باشہ ، کار خیرے میکنے همجا جـــار نزنے ، بخششـ اونمـ بخاطر خدا داشتہ باۺے ، حسدورزے نکنے، بخاطر حرفـ مردمـ زندگے نکنے و....خلاصہ شبـ کہ سرتو میزارے روے بالشتـ راضے باشے ازخودتو وجدانتـ √آره انسانـ واقعے بودنـ یعنے خــدا ازتـ راضے باشہ و خنده رو بہ لباے امامـ زمانمونـ بیارے ❤❤❤