2737
2734

سلام من كسيو ندارم دراين رابطه كمكم كنه گفتم شماها مثل يه دوست منو بدونيدو توروخدا اگه راه حلي به ذهنتون ميرسه دريغ نكنيد.من با مامان بابام سر يه موضوعي اختلاف پيدا كرديم بعد يه بغداد ظهري من زنگ زدم خونشون گفتن ديگه زنگ نزن و مارو وقتي نداشته باشه ميفهمي الان يه ماه بيشتره يه سراغ ازم نگرفتن.من متأهل هستم.اگه بخوام باشون ارتباط برقرار كنم دوباره چه راهي پيشنهاد ميديد كه سبك نشم و پرروتر نشن باز اين حركتا انجام بدن سر هر موضوعي،خواهر ندارم توروخدا كمكم كنيد💚حاجتروا شيد

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به هرحال شما فرزندی یه جعبه شیرینی بگیر برو پیششون بگو من غیر از شما کسیو ندارم براتون احترام قایلم شما بزرگترین نزارین میونمون خراب شه

خدای من به دل همه بنده هات ارامش بده، خدایا خودت حافظ بچم باش...
ی جعبه شیرینی بخر برو پدر مادر نعمته

حينذاك خيلي مغرور مامانم شوهرمو سنگ رو يخ ميكنه يوقت اخه من با برادر كوچيكترم قهر بودم سر يه قضيه اينام بخاطر برادرم با من قطع رابطه كردنه

2738
سر چه موضوعی اگر حق با اوناست باید به حرفشون اهمیت بدی،

حينذاك خيلي مغرور مامانم شوهرمو سنگ رو يخ ميكنه يوقت اخه من با برادر كوچيكترم قهر بودم سر يه قضيه اينام بخاطر برادرم با من قطع رابطه كردنه

عزیزم پدرومادر باارزشترین دارایی هستن بخصوص اگر دلسوزت باشن ک واقعا بایددستاشونم بوسید

ما نمیدونیم سرچه موضوعی اختلاف بینتون افتاده بنابراین نمیتونیم راه حل درستی پیش پات بزاریم ک به صلاح باشه اما منطق من میگه، اگرحتی مقصر شماهم هستی وهمسرت بارفتنتون به خانه پدرت مخالفتی نداره آخرهفته ی  جعبه شکلات به همراه هدیه جداگانه برای پدرومادرت  تهیه کن وب اتفاق همسرت شب نشینی برو اونجا,, هیچ پدرومادری راضی ب دوری فرزندشون نیستن وقتی بری نرم میشن وشماهم وظیفه داری ازشون معذرت خواهی کنی.

خواهرخوبم ازمن بتو نمیگم نصیحت چون خودم طرفدار نصیحت نیستم اما دوستانه میگم هیچوقت برای پدرومادرت غرور نداشته باش پس اینفکرو نکن پررو میشن

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
عزیزم پدرومادر باارزشترین دارایی هستن بخصوص اگر دلسوزت باشن ک واقعا بایددستاشونم بوسید ما نمیدونیم ...

اخه اونا بخاطر برادرم سر هيچي دل منو شكستن و تركم كردن با وجود يه نوزاد كه دارم خييلي ازشون دلگيرم كه داداشمو به من ترجيح ميدن ازشون حتي تنفر دارم مجبوري  و مصلحتي ميخوام رابطمو برگردونم تازه مامانم خيلي زياد آدم مغرور و كينه اييه و حاضرم قسم خدارو بخورم برادرمو دوست داره ولي منو نه😢من خييلي بيكسو تنهام

اخه اونا بخاطر برادرم سر هيچي دل منو شكستن و تركم كردن با وجود يه نوزاد كه دارم خييلي ازشون دلگيرم ك ...

عزیییییزدلم پس بگو دلت حسابی ازخانواده گرفته.....

تا الان صبوری کردی ی مدت دیگه تحمل کن بالاخره دلشون تنگ میشه برات الان باتوجه ب اینکه میگی مادرت مغروره پاپیش بزاری اونوقت فکرمیکنه محتاجش شدی ک بعد یکماه یادش افتادی، اگرخیلی مشتاقی به ارتباط اول تماس بگیر با ی دروغ مصلحتی شروع کن مثلا بگو خواب آشفته ای دیده بودم خواستم فقط ازاحوالتون باخبر باشم همین ک بدونم خوبید برام کافیه بعدببین عکس العمل مادرت چطوره اگر بیتفاوت بودو سرد شماهم خدارو داری, بچه دسته گلتو داری همسرتو داری چرا باید حس کنی بیکسی..تاوقتی با همه وجودت حضور خدارو درزندگیت حس کنی هرگز احساس تنهایی نخواهی داشت 

بزار برادرت ازدواج کنه اونوقت مادرت میفهمه شمابیشتر بدردش میخوری یا پسرش

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
عزیییییزدلم پس بگو دلت حسابی ازخانواده گرفته..... تا الان صبوری کردی ی مدت دیگه تحمل کن بالاخره دلش ...

توروخدا برام دعا كن دوست خوبم