2737
2734

من پسرم دوسال و سه ماهشه.دوماهه از جیش گرفتم.شب ها اگه بیدارش کنم ببرمش دستشویی که خوبه.اگه نبرم تو جاش جیش میکنه.حالا مشکل اصلیم اینه که اصلن سر جاش نمیمونه تا صبح همش غلت میزنه تو خاب.همه جا نجس میشه.نمیدونم چیکار کنم؟

کمک و راه حل بدین.ممنون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تا سه سال طبیعیه خواهر پوشکش کن

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2738

پسر من سه سال و نیمه شبا پوشک میکنم اکثرا خشکه پوشکش چون طی شب میبرم دستشویی.پاییز از مدشک شب میگیرم الان گرمه خونه بو میگیره زمستونم در و پیکر بستس اواخر شهریور ایشالا

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
همه میگین زوده چرا؟؟؟ اطرافیانم بچه هاشون شب ادراری ندارن که همین سنن. یعنی پوشک کنم.؟؟

بچه ها فرق میکنن یکی عصباش تا سه سالگی طول میکشه کامل شه یگی یکسالگی کامله و شبا جیش نمیکنه

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
بچه ها نظر بدین لطفن @مهدیه24     @pari95     @radvin_70    

به این نمیگن شب ادراری زود از پوشک گرفتی شبا پوشکش کن  یا بیادرش کن ببرش دستشویی..من دوسالگی از پوشک روز،گرفتم شش ماه طول کشید تا پوشک شب رو ازش گرفتم...

بچه رو اذیت نکن

.(عاشق بچه 92)
2706