2737
2734
عنوان

بچه ها دستی دستی زندگیم رو خراب کردم شوهرم میخواد طلاقم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 4430 بازدید | 134 پست

والا از بیکاری مونده فقط چشم خودتونو در بیارین. اخه این بچه بازیا چیه. انسان سنش که بالا میره قطعا در بدنش  تغییراتی  به وجود میاد چه زن چه مرد. معنی نداره اینقدر ضعیف باشین. حق داره ناراحت باشه همسرتون. به نظرم تمام تلاشتونو بکنید تا قضیه بیشتر ازین کش دار نشده بهش بفهمون که اشتباه کردی. چه بد شد خانوادت هم فهمیدن

ما چه کمکی میتونیم بهت بکنیم 

اگه هرکسی از اطرافیان من همچین زنی داشت قطعا بهش توصیه میکردم طلاق بگیره

من سنگ صفرا داشتم دردش از گلوله خوردن بدتره جلوی شوهر و بچه ام میگفتم حالم خوبه که اونها غصه نخورن 

برای شما  تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه که بارها عذرخواهی کنی با هم برید پیش مشاور و قول بدی رفتارت رو عوض کنی شاید گذشت کرد شوهرت

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید ایشون به اندازه کافی به شما توجه و محبت نمیکرده و شما به این طریق اشتباه میخواستی توجهشو جلب کنی،بهتره اعتراف کنی پیشش که اشتباه کردی و پشیمونی و ازش بخواه برید پیش مشاور زوج درمانگر تا کمکتون کنه گلم

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است

عزیزم بگو دکتر نرفتم،سینم درد میکنه،حس میکنم یه چیزی توشه،واسه همین گفتم،تا با هم بریم دکتر،نمیدونستم بجای نگران شدن بهم بدبین میشی،بعدم قهر کن خودت برو دکتر و سونو،ولی یه جای دیگه مثل دنبال درمانی،پیش دکتر خودت نرو،

2728
بگو علائم رو داشتم فک کردم سرطان دارم.

گفتم میگه تو غلط کردی دروغ گفتی من رفتم دکترررررررررررررررررررررررر میگه دیگه چیا رو به من دروغ گفتی بعدشم گفت شب مستقیم از سرکار میری خونه بابات من وسایلتو میفرستم برات

پیش برو پشت سر خبری نیست  

لطفا تا وقتی مغزتون رشد نکرده ازدواج نکنیییین.

اگر ازدواج کردین با مغز رشد نیافته خود بچه نیارین.

هی تویی ک بم فحش میدی من بات کل کل نمیکنم، در عوض همون لحظه ریپلای میکنمت و زیرش نی نی یار رو تگ میکنم   اگ نظرای من رو مخته دهن مبارکتو ببند پس 
شاید ایشون به اندازه کافی به شما توجه و محبت نمیکرده و شما به این طریق اشتباه میخواستی توجهشو جلب کن ...

متاسفانه من 20 کیلو اضافه وزن پیدا کردم گفتم ممکنه جذابیتم رو براش از دست دادم و داره منو تحمل میکنه خواستم امتحانش کنم  ب خدا که اینجور شد

پیش برو پشت سر خبری نیست  
2738
لطفا تا وقتی مغزتون رشد نکرده ازدواج نکنیییین. اگر ازدواج کردین با مغز رشد نیافته خود بچه نیارین.

افرین

بده با آب طلا بنویسن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
متاسفانه من 20 کیلو اضافه وزن پیدا کردم گفتم ممکنه جذابیتم رو براش از دست دادم و داره منو تحمل میکنه ...

بجای این چرتو پرت سعی کن لاغر کنیییییییی

شب که میشود شروع میشوند ای کاش های من

باور ندارم😐

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

چه شوهر پیگیری داری که رفته پیش دکترت

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706