2737
2734
عنوان

جاهای دیدنی تهران در تابستان

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 33 پست
 کدوم ابشار؟ کجاست؟ تو فرحزاد خ ابشار رو میگید

تهران، انتهای بزرگراه همت غرب، اتوبان شهید خرازی، خروجی آبشار تهران، پارک آبشار تهران

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
شبا برو بیرون بام لند وگلابدره ایران مال پل طبیعت

ممنون😘

بامداد خمار💜     کاهش وزن گروهی تا عید💜        من می توانم چون اراده قوی دارم😊.      وزن اولیه ۶۴🧡      وزن هدف ۵۰🧡      قد ۱۵۰🧡      گروه نارنجی🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شب بریم هوا خوبه؟

تجریش ک فک کنم شب بسته باشه

ایراان مال شبا هم خیلی گرمه چون تهویه هنوز کامل راه نیوفتاده

باملند بری شب خوبه

اگه پاساژ بری ک تو همه مواقع خوبه

مثلا پالادیوم ، ارگ ، تندیس، کوروش

موزه زمان ، موزه کتاب  

یادم تورو فراموش..
2728
به خاطر کار شوهرم باید بیایم

خب اگه اینجوریه

تو پارک ها فقط پارک جمشیدیه رو بهت توصیه می کنم چون تو روز آفتاب نداره اما اگه شب بتونید برید دریاچه چیتگر، پارک نهج البلاغه، پارک آب و آتش و پل طبیعت،

برج میلاد،شهربازی تهران،

ضمننا اگه اهل جاهای تاریخی هم هستی تهران کلی بناها و کاخ های زیبا داره مثل کاخ گلستان، کاخ نیاوران و...(تو اینترنت سرچ کن زیاده)

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...
جاهایی که گفتی تو لواسانه چجوریه  پارکه؟

نه پارک نیست منطقه کوهستانی هست که مسکونی هم هست به خاطر وجود کوه و رودخونه خنکه البته من چند سال پیش آخرین بار رفته بودم باغ های گیلاس و زردآلو و این چیزا هم‌بود و سفره خونه بعضیاشون شخصی بودن بعضیاشون میذاشتن بری تو این فصل باید بری قسمتای کوهستانی که خنک باشه 

2738
جاهایی که گفتی تو لواسانه چجوریه  پارکه؟

نه پارک نیستند نام چندتا شرو روستا هست اهار طبیعت خوبی داره ولی کنار رودخونه باید اطراق کنی پیاده روی هم داره فشم رستوران داره  رد شی بری سمت شمشک و جاده دیزین هوا خیلی خنکه کنار رودخونه که عزیزم اگر روز تعطیل بری تو ترافیک کلافه میشی من ختم اون منطقه ها هستم

فقط لطف خدا
من يه دختر دوساله دارم و الان يه ماهه اومدم تهران پيش پدر و مادرم جز پاساژاي روبسته كه شهر بازي دار ...

اره روزا که میریم خونه اقوام 

گفتم لااقل شبا بریم جاهای خنک و کوهستانیش

بامداد خمار💜     کاهش وزن گروهی تا عید💜        من می توانم چون اراده قوی دارم😊.      وزن اولیه ۶۴🧡      وزن هدف ۵۰🧡      قد ۱۵۰🧡      گروه نارنجی🧡
نه پارک نیستند نام چندتا شرو روستا هست اهار طبیعت خوبی داره ولی کنار رودخونه باید اطراق کنی پیاده رو ...

پسرم شیطونه رودخونه واسه ما خوب نیست😁

یه جای خوش آب ‌هوا بریم یه شامی بخوریم و برگردیم😊

2706