2726
عنوان

جاهای دیدنی تهران در تابستان

1056 بازدید | 33 پست

من دو سه روزی میخوام بیام تهران 

با توجه به اینکه یه پسر دوسال و نیمه و یه پسر پنج ماهه دارم کجا رو پیشنهاد می کنید چون هوا هم گرمه بهم بگین کجاها برم یا کجاها بهتره شب برم که هوا هم گرم نباشه

تنها جایی که خیلی میخوام برم پارک ژوراسیکه

کسی میدونه چه ساعتایی هستن

بامداد خمار💜     کاهش وزن گروهی تا عید💜        من می توانم چون اراده قوی دارم😊.      وزن اولیه ۶۴🧡      وزن هدف ۵۰🧡      قد ۱۵۰🧡      گروه نارنجی🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من جات بودم تابستون تهران نمیومدم عید میومدم

به خاطر کار شوهرم باید بیایم

بامداد خمار💜     کاهش وزن گروهی تا عید💜        من می توانم چون اراده قوی دارم😊.      وزن اولیه ۶۴🧡      وزن هدف ۵۰🧡      قد ۱۵۰🧡      گروه نارنجی🧡
2728

کلا اگه اهل پاساژ باشی گرما نمیکشی و تو خیلی هاشون فودکورت و هایپر این چیزا هم هست

بازراچه تجربش خوبه ولی خوب خیلی گرمه الان

ایران مال جاهای قشنگی داره  چون هنوز ۱۰۰٪ تموم نشده وحشتنااااک گرمه و تو روزهای تعطیل جمعیت خیلی زیادی اونجان

دریاچه چیتگر و باملند خوبه ولی روز گرمه

یادم تورو فراموش..
خیلی گرمه😫😫😫😫 مث هر سال نیست

میدونم عزیزم

اگه اینجوریه فقط میرم خونه اقوام😐

آبشار تهران رو من خیلی دوست دارم

مرسی

تنگه واشی؛فشم؛میگون؛آهار (توقسمت لواسانات تهران هستن)این جاها خنکه به جز این جاها کاخ سعد آباد؛دربند؛درکه این جاها هم خوبه و خنکه

پارک طالقانی و پارک آب و آتش(اسم دیگش بوستان حضرت ابراهیم)؛بوستان سرخه حصار ایناهم خوبن ولی باید عصر به بعد بری چون هوا گرمه

کلا اگه اهل پاساژ باشی گرما نمیکشی و تو خیلی هاشون فودکورت و هایپر این چیزا هم هست بازراچه تجربش ...

شب بریم هوا خوبه؟

تنگه واشی؛فشم؛میگون؛آهار (توقسمت لواسانات تهران هستن)این جاها خنکه به جز این جاها کاخ سعد آباد؛دربند ...

جاهایی که گفتی تو لواسانه چجوریه 

پارکه؟ 

2706