2737
2734
عنوان

بچه ها شما ام بوديد ناراحت ميشديد ؟؟؟يا ن+اسكرين نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3424 بازدید | 181 پست

عزیزم لازمه که شما همسرتون رو درک کنید شاید واقعا فردا نمیتونه 

من خودم ساعت 1 محضر قرار داشتیم صبح رفتیم حلقه خریدیم و ساعت و...

روز قبلش هم من رفتم ارایشگاه و بعد از خرید هم یک ساعته اماده شدم 

چون میدونه دستت میکنی

اتفاقا برعكس قبلا دوتا نشون خريد تو دوستيمون بنا ب ي مشكل گفتم دستم نميكنم و واااقعا نكردمو عوض كرد

جرئت متفاوت بودن رو داشته باش اين دنيا پره از آدمهاى معمولى...!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط از اينكه واااااقعا ب هيجاش نيس ناراحتم

حقم، داری... چون دوتا، عزیزم گفته، اینا اینقدر طرفداری میکنن دیگه نمیدونن اگه داره عزیزم و قوربون صدقه میره وظیفه‌شه با زنش خوب حرف بزنه واسه وظیفه انجام دادن که طرفداری نمی کنن... بعد مردا میگن با دوتا عزیزم کارمونو جلو میبریم خانوما بهشون بر میخوره😐

ي عالمه بدهي داره دوتا خونه ب نام مادرشه گفتم يكيو بفروش بدهياتو بده جشنامونو بگيرم مادرش فرمود ك ن برا اين پولا ادم خونه نميفروشه خب دختر مردم هزارتا ارزو داره قرار نيس ك همه چيو زهر كنن بهش

2731
اتفاقا برعكس قبلا دوتا نشون خريد تو دوستيمون بنا ب ي مشكل گفتم دستم نميكنم و واااقعا نكردمو عوض كرد

عزیزم توهم‌یکم درکش کن اون وقتی ببینه تو درکش میکنی اونم تو شرایط سخت تو تورو درک میکنه زندگی‌مشترک ینی زن و مرد هرکدوم تو بعضی شرایط کوتاه بیان

حقم، داری... چون دوتا، عزیزم گفته، اینا اینقدر طرفداری میکنن دیگه نمیدونن اگه داره عزیزم و قوربون صد ...

ببين عزيزمش از رو احساس نيس بخدا بيشتر از رو اينه ك ميخاد حرصم بده يني ك اصلا مهممممم نيس حرفات

ولی از الان خیلی بد باهاش حرف میزنی. چندسال دیگه که فشار زندگی روت بیاد میخوای چیکارکنی. حالا اونم ب هر دلیلی دستش خالیه قبول دارم یکم سخت میشه با عجله خرید کردن ولی نباید اینقدر خردش کنی. الان اولشه اینجوری حرف میزنی خودشو میزنه ب بیخیالی دو روز دیگه جوابت با دادو فحش و...اینا میدخ عزیزم رویه رو عوض کن

یه خورده خونسرد هست ولی اصلا ارزششو نداره سر این موضوع ها دعوا کنی وقتی محرزه که از سر خصاصت نیست فقط دسش کمه -یکی از راه هایی که میتونست پول برای حلقه نگه داره شاید این بود که ماشینت و درست نکنه به این بعدش فکر کردی -ببین واقعا وظیفه ای نداشته در قبال درست کردن ماشین شاید من جاش بودم پول میزاشتم حلقه میخریدم این حرف ها هم پشتم زده نمیشد-بیچاره اومده ثواب کنه کباب شده

فقط لطف خدا
2738
عزیزم توهم‌یکم درکش کن اون وقتی ببینه تو درکش میکنی اونم تو شرایط سخت تو تورو درک میکنه زندگی‌مشترک ...

خب چ دركي والا همه ي عالمه قبل همه چيو اماده ميكنن من همون روز؟؟؟بابام صد دفه گفنه كي ميرين خريد خب چي بگم بگم ادمي ك با كلي ادعا اومد الان برا ي حلقه مونده؟؟؟

ولی از الان خیلی بد باهاش حرف میزنی. چندسال دیگه که فشار زندگی روت بیاد میخوای چیکارکنی. حالا اونم ب ...

بخدا عزيزم گفتناشو من ميشناسم از رو محبت نيس 

ببين عزيزمش از رو احساس نيس بخدا بيشتر از رو اينه ك ميخاد حرصم بده يني ك اصلا مهممممم نيس حرفات

دیگه بدتر... گوش نده، به اینجا... برو حداقل انتخاب کن حلقه تو یه، بیعانه هم بده که نه حرف تو بشه نه حرف اون فکر نکنه حرفشو به کرسی نشونده

یه خورده خونسرد هست ولی اصلا ارزششو نداره سر این موضوع ها دعوا کنی وقتی محرزه که از سر خصاصت نیست فق ...

ي خورده ن خيلي زياد هزار بار بابام گف پول ماشينو بدم خودش قبول نكرد

دیگه بدتر... گوش نده، به اینجا... برو حداقل انتخاب کن حلقه تو یه، بیعانه هم بده که نه حرف تو بشه نه ...

مگ بيكارم ب من چ من ك دستم نميكنم نميرمم با هركي ميخاد بره پس فردا بخره بخره

خب چ دركي والا همه ي عالمه قبل همه چيو اماده ميكنن من همون روز؟؟؟بابام صد دفه گفنه كي ميرين خريد خب ...

میتونی همین امروز بری خودت حلقتو انتخاب کنی ازش عکس بگیری عکس و ادرس طلافروشی بدی نامزدت صب عقد بره بگیره

توهم حق داری ولی با شرایط نامزدتم یکم پیش برو اینجوری اگ قصد اذیت کردنتم داشته باشه پشیمون میشه

2706