2733
2734

کاش یکی بگه چجوری من پیج خودمو هک کنم دلم براش تنگ شده😔

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ھک شدم اصن نفھمیدم

اونی هک کرده چجوری تونسته بود گلم متوجه نشدی؟

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2728
2738
متوجه نمیشی مگر اینکه خودش پست جدیدی رو پیجت بذاره یا کامنتی دایرکتی چیزی

بلدی چجوری؟ من پیجم رمزش یادم نیست هم خطم عوض شده هم ایکلودم دیگه ندارم به جفت اینا داره رمز جدبدم میفرسته بعد ۷ سال پیجم پرید 

بلدی چجوری؟ من پیجم رمزش یادم نیست هم خطم عوض شده هم ایکلودم دیگه ندارم به جفت اینا داره رمز جدبدم م ...

من بلد نیستم گلی

اینستامو هم یه سالی میشه حذف کردم

اما میدونم یکی دیگه اگه رمزتو داشته باشه میتونه وارد شه

شما نام کاربری پیج قبلیتو وارد کن و گزینه فراموش کردن رمزو بزن تا اجازه بده رمز جدید بسازی

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
من بلد نیستم گلی اینستامو هم یه سالی میشه حذف کردم اما میدونم یکی دیگه اگه رمزتو داشته باشه میتونه ...

رمزش میده به شماره موبایل قبلی و ایکلودم متاسفانه جفتشون ندارم حیف

رمزش میده به شماره موبایل قبلی و ایکلودم متاسفانه جفتشون ندارم حیف

اسکرین شات از پیجت نداری؟؟

ایمیلت رو وارد کن به ایمیلت بفرسته

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...

SPY24 یک بسته نرم افزاری موبایل با نصب بسیار آسان است که با نصب آن روی تلفن همراه فرزندانتان به شما این امکان را می دهد تا از راه دور

تماس ها و پیامک ها و مکاتبات با دوستان و مخاطبین

ارتباطات شبکه های اجتماعی همچون تل گرام ، واتس اپ

موقعیت مکانی لحظه ای و مسیر های پیموده شده روزانه

برنامه ها و بازی های مورد استفاده و مدت زمان استفاده از آنها

تحت نظر بگیرید و از دغدغه های فکری و یا آشفتگی های روحی روانی رهایی یابید و با استفاده از قابلیت کنترل از راه دور گوشی تلفن همراه مراقب آن ها باشید تا از آسیب های احتمالی پیشگیری به عمل آورید.