2726

همه رو از قبل تایپ کردم ...

من کلا از بچگی میانه ی خوبی با بابام نداشتم .. چون هرچی مراعاتش میکنم همش ب خاطر فامیلاش ب من توهین کرده .. همش جلوی چشم اونا تحقیرم کرده حالا کاری ب این ماجرا ندارم .‌ من سختی های زیادی کشیدم از مرگ داداشم گرفته تا خیلی چیزای دیگه .‌ فامیلای خوبی هم نداشتم و تک دختر بودم تنهای تنها .‌.. از همون بچگی ب خاطر وابستگیم ب مامانم خیلی اذیت و مسخرم کردن .. تا اینک ۱۵ سالم شد ی بار سر خاک ی فامیل دور من و برانداز کرد برا پسرش و خوشش اومد خوب من پیش دختر عموم اینا بودم و همشون متوجه شدن .. خانومِ با مامانم حرف زد و ماجرا گذشت .. دیگ من راستش ب خاطر عصاب خورد کنی هایی ک تو زندگیم بود ...

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

کو پس بقییش

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

حالا خوبه از قبل تایپ کردی 😠😠😠

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه ها بخدا الان خستس الان شوهرش اومد دوس نداره گوشی دستش باشه الان بچش شیر میخواد....

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن

بچه ها ممکنه منو لایک کنید بعدا بیام بخونم

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...
بچه ها بخدا الان خستس الان شوهرش اومد دوس نداره گوشی دستش باشه الان بچش شیر میخواد....

😁😁😁

موقع تاپیک زدن انواع و اقسام بلاهای اسمانی سر استارتر میاد

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
2706