2726

خواهرم یه ادم واقعا بی سیاست وساده لوحی بود وهست از من سه سال کوچکتره ولی هیچ وقت نصیحت های منو به گوش نگرفت وکار خودشو کرد 😥...

ماجرا ازاون جایی شروع شد که این عاشق یه پسر یه لاقبایی شد که سربازی رفته بود نه سواد درست حسابی داشت ونه خانواده ی درست درمونی 😧فقط یه مثقال قیافه داشت

پدر مادرش طلاقگرفته بودن واین پیش خواهرش زندگی میکرد بعدها معلوم شد 4سالم از خانم کوچکتره😡

دو سال باهم پریدن من هی گفتم بدرد نمیخوره ولش کن تا ابرومونو نبردی گوش نداد 😢

میدیدم یواشکی ارایش هفت قلمی میکرد تا پنو میدید پا میذاشت به فرار فقط نگاش میکردم واه میکشیدم یه هفته قبل از این که شوهرم بیاد خواستگاری یه پسر مهندس بود که ردش کردم تا فهمید اومد گفت ببین من ممکنه بخوام ازدواج کنم گفته باشم صبر نمیکنم تو شوهر کنی ها😑

هیچی نگفتم اخه این چیزا برام مهم نبود ولی لحنش...

یه هفته بعد شوهرم اومد خواستگاری وخلاصه به توافق رسیدیم ...

ااااااه😥

روزای خوش نامزدی بود وشوهرم عالی دوستم داشت  یه روز دیدم خواهرم اعصابش ریخته بهن وداره بحث میکنه  تو گوشی با پسره بعدم قطعش کرد گفتم چی شده قهرش بود منم از فرصت استفاده کردم گفتم میخوای باهاش صحبت کنم گفت بیا باهاش تلفنی حرف زدم واخرش گفتم من از شما یه چیز میخوام اونم اینکه دیگه توخیابونای اطرافمون که پر دوست واشناس با هم قدم نزنید من میدونم که نمیشه ازتون بخوام کلا همو ول کنید چون گوش نمیدید اگه فامیلای شوهرم شما رو ببین ابروی من میره ...

مثلا قبول کردند وقول دادن اما چه قولی...

یه چند وقتی بود نامزدم خیلی خیلی بی اعصاب شده بود وکلا باهام لج میکرد وحرفای عجیبی میزد هی سوال که کجا بودی کجا میرفتی مجردی  کلا رفته بود تو بحر گذشته من وهی اذیتم میکرد اخر سر یه روز راحت بهم گفت ببین خالم اینا خواهرتو با یه پسری دست تودست دیدن  شما چجور خانواده ای هستین خدا میدونه تو خودت چی بودی با کیا بودی که انداختنت به من ساده لوح ...

انگار یه پارچ اب سرد ریختن روم 😣😣هیچ جوابی نداشتم میدونستم راست میگه بالاخره اون چه نمیخواستم سرم اومد بچه ها شوهر من خیلی ادم غیرتیه تازه رگه های شکاکی هم داشت ولی نه اینقدر منو دوست داشت ولی دیگه کلا بهم شک کرد  وروزگارم داغون شد😢😢😢

رفتم فقط خواهرمو صدا کردم بدون هیچ سروصدایی کشوندم کنار خیلی اروم گفتم فامیلای شوهرم دیدنتون فلان جا دست تودست ....

که یدفعه انگار دیوونه شده باشه تازه فهمید چه گندی زدن به ابروی من وخانواده.. دویو تو اتاق گوشیشو برداشت زنگ زد به پسره چنان جیغ میزد توگوشی گفتم هر پسری باشه الان فرار میکنه برای همیشه خلاصه دادوبیداد که بیا جمعش کن ...پسره هم گفت میام خواستگاری وتموم میشه زندگی خواهرم شد اشتباه دراشتباه 😕نه نه دیگه حتی نمیشد با ازدواج این دوتا هم شک شوهر منو جمع کرد  ما توماه عسل بودیم اونا خواستگاریشون بود نامزد کردن با چه عجله ای خواهرم انگار میخواست با این کار گندی که زده بود جبران کنه چون من روزی صد بار بهش میگفتم شما نباید تومحل دور دور کنید ...

حالا از اونور بگم براتون خانواده خالش دیگه سوژه پیدا کرده بودن 😒قبل نامزدیشون که به دروغ مطمئنم هروز یه امر الکی میدادن که اره بازم دیدیم دست گذاشته بودن رو غیرت شوهرم پست فطرتا😢دیگه ول کن نبودن هی خبرای دروغ هی متلک بار کردن که یعنی حتما زنت هم این بوده😢😢😢 از زندگی خودم میام بیرون...

خلاصه اینا نامزد کردن قرار بود اقا 4سال بده سربازی نرفت دوساله ازدواج کردن  خواهرم برای کمک خرج 5-6سال رفت سر کار خودشو داغون کرده بود اجازه بچه دارشدن نداشت پولاش تو جیب اقا میرفت وبعلههههه... اقا خائن هم ازاب دراومد هروز با یکی تو گوشی مچش گرفته میشد وهرروز جواب کتک بود از اخلاقش که نگم یدفعه از این رو به اون رو شد اصلا یه گنده دماغی بود که نگوووو با این اوصاف چه کلاسی هم میذاشت خواهرم بعد ازدواج تازه یواش یواش فهمید پدر اقا معتاد که هست هیچی هرروز یه زن صیغه میکنه میاره خونه دفعه بعد یه زن دیگه داره😷بهم میگفت اگر میدونستم پدرش اینه هرگز باهش ازدواج نمیکردم که من میگم اینم حرفه توالکی احساساتی میشدی بازم😕بعد چند سال بازم دوروز پیش مچشو گرفته بازم کتک خورده میگم تا بچه نداری طلاق بگیر میگه نه حوصله مامانو ومتلکاشو ندارم دادشم میاد فلان اذیت میکنه خلاصه بازم گوش نمیده گوش نمیده...😥😕

اینارو گفتم برای دخترایی که الکی احساساتی میشن بدونید با ایندتون بازی نکنید خواهش میکنم فقط پدر مادرن که دلسوز شمان

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

چقدر طولانی.حوصلم نکشید همه رو بخونم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای بابا، حالا خواهرتون ک گند زده به زندگی خودش. 

زندگی شما چطوره‌؟ اذیت ک نمیشید با شوهرتون و فامیلاش

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
چقدر طولانی.حوصلم نکشید همه رو بخونم

عزیزم قطره چکونی بود خوب بود😅😅😅

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

عزيزم نميگم خواهرت كار درستي ميكرده ولي شوهرتو فاميلاشم فوقوالعاده مغز فندقي و بي فرهنگن !!!ب شوهرتون هيچ ربطي نداره خواهرتون چيكار ميكنه مگ پسر نوح نبود پس بايد بگيم خود نوحم ديگ كافره اصلا... گناه خواهرت ب تو چ ربطي داره ك شوهرت داره ب بهونه اون قلدر بازي درمياره اه اه 

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽

به نظر من تقصیر شماس که اون زود ازدواج کرد چرا الکی جو میدی ابروم رفت خوب شوهرت مشکل داره شکاکه تقصیر خواهرت چیه حالا نفر باهم تو خیابون دیدن خدای نکرده در حال زنا که ندیدن 

اومدم بگم اتفاقا بعضی از این پدر و مادرهان که با اخلاقا و رفتارا و برخوردا گندشون زندگی بچه هاشون رو تباه میکن...لز بس سرکوفت میزنن از بس مقایسه میکنن از بس تیکه بار آدم میکنن...همون جور که خواهرتم گفته

اینکه خواهرت با یکی دوست بوده مسئله ای نیست که بخوان به شما گیر بدن, اشتباه کرد باهاش رفت بیرون و بقیه دیدن ولی انقدر موضوع بزرگی نبود که خانواده شوهرت مانور بدن, واشتباه شما این بود که عیر مستقیم به بزرگترا نگفتی که انقدر اشتباه در اشتباه نشه و الانم همینه با بزرگترات حرف بزن و خواهرتو نجات بده

از همون اول زیاد تو زندگیش دخالت کردی

تصمیم خودش بود، انتخاب خودش بود ... به خدا اگه یه نفر این حرفارو درمورد برادرش مینوشت و به جای داماد از زنداداشش بد میگفت ،کاربرا به دفاع از زنداداشِ یه کاری میکردن که طرف قطع کاربری شه😁

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706