2726
عنوان

با اینکه ۱۶ سالمه زیرچشمام خیلی سیاهه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 64 پست

ووی چ نازی 😍ابروهاشو 😍

کمخونی مربوط میشه 

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با ۱۶سال سن ابروهات چه مرتبه😁😁

منم سیاهه همیشه زیر چشام ، چند روزه خیلی بدتر شده...سرمم گیج میکنه...احتمال داره مال کم خونی باشه؟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2728
ووی چ نازی 😍ابروهاشو 😍 کمخونی مربوط میشه 

قربونت مرسی نازی از نگاهته 

😘😗

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤

مد شده تازگیا زیر چشاشونو سیاه میکنن

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
ماشالله ١٦ ساله ابرو تميزي ما ١٦ سالمون بود يه لاخ ابرو كم ميشد ٧ جدمون ميخواستن  مدرسه 😂

حالا همه برمیدارن دیگه 

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤
2706