1147
1273

یکم صبر کنید نتم ضعیقه و بعدم پاک میکنم لطفا ره درمان بگین

اینکه ۱۶سالمه اینجام ب خوودم ربط داره حدصله دعواوتوهین ندارم 

ممنون 😍😘😗

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

کم خونی نداری؟؟

گل گلدون من شکسته درباد،توبیا تا دلم نکرده فریاد،گل شب بو دیگه شب،بو نمیده،کی گل شب بو رو از شاخه چیده،گوشه آسمون پر رنگین کمون،من مثل تاریکی تو مثل مهتاب،اگه باد از سر زلف تو نگذره،من میرم گم میشم تو جنگل خواب،گل گلدون من،ماه ایوون من،از تو تنها شدم چو ماهی از آب،گل هر آرزو رفته از رنگ و بو،من شدم رودخونه دلم یه مرداب،آسمون آبی میشه،اما گل خورشید،رو شاخه های بید،دلش میگیره،دره مهتابی میشه،اما گل مهتاب از برکه های خواب بالا نمیره،تو که دست تکون میدی به ستاره جون میدی،میشکفه گل از گل باد،وقتی چشمات هم میاد،دوستاره کم میاد،میسوزه شقایق از داغ،گل گلدون من،ماه ایوون من،از تو تنها شدم چو ماهی از آب،گل هر آرزو رفته از رنگ و بو،من شدم رودخونه،دلم یه مرداب...
1307

ژنیه؟؟ 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
1226

ووی چ نازی 😍ابروهاشو 😍

کمخونی مربوط میشه 

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
1335