1345
1341

چرا تنوع نمیدی خب؟؟؟

من عدسی

کته ماهیچه

کته و گوجه و مرغ

سوپ سبز

دال عدس

گوجه و رشته و گوشت چرخ کرده‌ . شبیه ماکارونی میشه

خیلی چیزا میشه داد بهشون

به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد...  

سرلاک

حریده بادوم

فرنی

سوپ ماهیچه 

گوشت قلقلی و کته

مرغ و کته

دمی گوجه با گوشت چرخکرده

پوره سیب زمینی

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

من داخل اشش گوشت چرخی .مرغ.بلدرچین.قلم.سیب زمینی.هویج.گوجه.پیاز.عدس.ماش .کلا همه چی میریزم.

برای عصرهم یا موز میدم یا پوره سیب.صبحاهم فرنی یا بیسکویت یا تخم مرغ اب پز زردشو میدم.کلا همه چی بهش میدم.البته من بخاطر رفلاکس ک داشت ۴ ماهگی شروع کردم ب غذای کمکی دادن

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
مرغو گوشتو چرخ کنم بهش بدم تو اب بپزم؟

عزیرم ۸ ماهش باید به غذای جامد کم کم عادت کنه. چرا چرخ کنی اخه؟؟ کوچیک کوچیک کن ‌ . بزار بپزه. کی میخوای بهش غذای جامد بدی؟

1307
عزیرم ۸ ماهش باید به غذای جامد کم کم عادت کنه. چرا چرخ کنی اخه؟؟ کوچیک کوچیک کن ‌ . بزار بپزه. کی می ...

اخه دندون نداره هنوز. گوشت چرخ کرده رو تو اب بپزم دیگه؟

اخه دندون نداره هنوز. گوشت چرخ کرده رو تو اب بپزم دیگه؟

عزیزم لثه های اینا از دندون قوی تر. غذای جامد ندی بعدا به مشکل میخوری ها. هی عوق میزنه‌. من همیشه عصاره پای مرغ یا عصاره قلم میریزم. و اینکه لازم نی جدا جدا بپزی‌ . برنج و گوشت و هرچیزی باهم بریز تو قابلمه بزار ۴ ساعت بپزه. 

1226
میتونم اینایی که گفتی فریز کنم؟یا باید هرروز پخت

من قد ۳ روز میپزم. یعنی ۶ وعده . تو ظرف در بسته میزارم یخچال‌ . دکترش گفت مشکلی نیست 

من قد ۳ روز میپزم. یعنی ۶ وعده . تو ظرف در بسته میزارم یخچال‌ . دکترش گفت مشکلی نیست 

عزیزم من برا دخترم پای مرغ پختم ۳ ساعت گذاشتم پخت. میگم چربیشو بردارم از ابش یا همونم بدم بخوره؟میگم یوقت شکمشو خراب نکنه

عزیزم من برا دخترم پای مرغ پختم ۳ ساعت گذاشتم پخت. میگم چربیشو بردارم از ابش یا همونم بدم بخوره؟میگم ...

۳ ساعت کم حداقل ۸ ساعت باید بزاری بپزه . پای مرغ که چربی نداره. قلم چربی داره

خیلی غلیظ شد برا همون برداشتم. یه بسته بود. سه قاشق از ابشو یکمی هم برنج ریختم دادم خورد بالا اورد نمیدونم چرا

پوستشو باید درمیاوردم؟با پوست گذاشتم پخت😐من چندشم میشد تا حالا نپختم برا همون نمیدونم عزیزم گلمی مرسی

1335