2410
2553
طبیعیه . جنسیت بچت پسره . ولی دکتر برو که بهت شیاف بده زیاد لکه بینی نداشتهه باشی. راستی خیلی باید ا ...

منم ماه اول لکه بینی داشتم الان ندارم یعنی ربطی به جنسیت داره؟؟؟ فکرنکنم

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خطرناکه سریع برو دکتر خدای نکرده سقط نشه خیلی کوچیکه

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
2456

سونو رفتی ؟؟؟ چند هفته ای؟؟؟؟ 

نگران نشو ولی برو دکتر حتما  ؛ منم لکه بینی قهوه ای داشتم رفتم دکتر جفتم پایین بود شیاف و امپول استفاده میکنم 

گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
لکه بینی تو ماهای اول باشه معلوم میشه که جنسیت پسره . چندتا از خواهرام که باردار شدن تا 9ماهگی لکه ب ...

من سر پسرم لکه بینی نداشتم

ولی دوستم سر دخترش لکه بینی داشت😊

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2714
الان چندماهته . خب دکتر رفتی گفت مال چیه این لکه بینیا؟

هیچی خب طبیعیه بعضی خانومای باردار لکه بینی دارن دکتر گفت چیزی نیست شیافم مصرف کردم خوب شدم

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
ترشحم زیاد نیستا مثلا هر یکی دوساعت یبار اندازه یه قاشق مرباخوریه

خیلی زیاده😐

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2706