2733
2734
عنوان

اونایی ک دفترچه نیروهای مسلح دارن میشه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 32 پست
شوهر من 3ت

درجه هم مهمه ؟ و میزان تحصیلات؟

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی متفاوته بستگی به درجه هاشون داره و مزایا 

🙏🏻ممنونم

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂
2731
میگم فضولیه ها حقوق نظامیا چنده ؟🤔کلا؟

بستگی به درجه و محل خدمت داره مرزباشی بیشتره ۵ یا۶ میلیون منطقه ارام کمه شوهرمن پنج ساله استخدام شده ۳میلیون میگیره

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت
بله.  شوهر من فوق لیسانس هست ولی با مدرک دیپلم استخدامه . 10 سال سابقه داره درجه اش نمیدونم ...

مرسی عزیزم 🙏🏻🙏🏻

2738
بستگی به درجه و محل خدمت داره مرزباشی بیشتره ۵ یا۶ میلیون منطقه ارام کمه شوهرمن پنج ساله استخدام شده ...

ممنون عزیزم اتفاقا اونی که من مد نظرم‌بود مرزبانه و ستوان دوم

از چه لحاظ؟ ما که چیز خاصی ندیدم ازش

نسبت به تامین اجتماعی تو مراکز درمانی که اصلا قبول نمیکنن تامین رو .اما نیرو سطح پرداختی هاش بالاس مثل دندون پزشکی که واقعا عالیه و البته من چندین بار بقیه الله تهران هم عمل کردم با کمترین هزینه که راضی بودم 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706