2726
عنوان

اونایی ک دفترچه نیروهای مسلح دارن میشه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 32 پست
شوهر من 3ت

درجه هم مهمه ؟ و میزان تحصیلات؟

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی متفاوته بستگی به درجه هاشون داره و مزایا 

🙏🏻ممنونم

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂
2728
میگم فضولیه ها حقوق نظامیا چنده ؟🤔کلا؟

بستگی به درجه و محل خدمت داره مرزباشی بیشتره ۵ یا۶ میلیون منطقه ارام کمه شوهرمن پنج ساله استخدام شده ۳میلیون میگیره

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت
بله.  شوهر من فوق لیسانس هست ولی با مدرک دیپلم استخدامه . 10 سال سابقه داره درجه اش نمیدونم ...

مرسی عزیزم 🙏🏻🙏🏻

بستگی به درجه و محل خدمت داره مرزباشی بیشتره ۵ یا۶ میلیون منطقه ارام کمه شوهرمن پنج ساله استخدام شده ...

ممنون عزیزم اتفاقا اونی که من مد نظرم‌بود مرزبانه و ستوان دوم

از چه لحاظ؟ ما که چیز خاصی ندیدم ازش

نسبت به تامین اجتماعی تو مراکز درمانی که اصلا قبول نمیکنن تامین رو .اما نیرو سطح پرداختی هاش بالاس مثل دندون پزشکی که واقعا عالیه و البته من چندین بار بقیه الله تهران هم عمل کردم با کمترین هزینه که راضی بودم 

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706