2737
2734

سلام بچه ها شماها تو طول روز چه كارهايىميكنيد كه احساس با ارزش بودن بهتون دست بده ؟؟😊  

چه كارهايى هم جلوي ديگران انجام ميديد كه حد خودشونو بدونن و بهتون احترام بزارن ؟ 🤔

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊

کارهایی ک دوست دارم و علاقمه رو دنبال میکنم ک از خودم راضی باشم شرمنده خودم نباشم....نمیزارم کسی توهین کنه خط قرمز تعیین کردم جلوشون مودبم بهشون احترام میزارم و احترام دریافت میکنم عموما البته

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با دیگران خیلی شوخی نمیکنم تو جمع زیاد حرف نمیزنم مگر اطلاعات کاملی درباره موضوع داشته باشم.سوال درباره زندگی خصوصی و حقوق و ..بقیه نمیپرسم .بقیه هم عادت کردن چیزی از من نپرسن

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2731

خودت باش، کاریو به اجبار کسی انجام نده، همیشه سعی کن منطقی فکر کنی و عاقلانه تصمیم بگیری، تو مسائل خصوصی‌ شون دخالت نکن تا توی کارت دخالت نکنن، هیچوقت درمورد خودت از کسی نظر نخواه، سوالی نپرس که ممکنه از جوابش ناراحت بشی، بیش از حد خوبی نکن، ولی خوش برخورد و مودب باش، بفکر ظاهر و سلامتیت باش در کل بخودت بها بده تا دیگران هم همینکار و انجام بدن

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

زیاد مسایل خصوصی رو به طرف نگید و محترمانه و با ادب سعی کنید مسایل کلی  رو در موردش صحبت کنید 

اگه سوالی پرسید که ربطی نداشت لبخند بزنید و بگید واسه چی میخوای بدونی و بعدم بپیچون

زیادم حرف نزنین

البته حاضر جواب هستما اينجوري نيستم كم بيارم خورخوري كنم من زياد فضولي نميكنم تو زندگي مردم اونا متوجه هستم و فضولي نمكنن با هر كسي مثل خودش رفتار ميكنم 

hair coloris ~ hair keratin 
2738

مثل امضام زندگی میکنم😊

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
مثل امضام زندگی میکنم😊

صلوات فرستادم 🌼

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
صلوات فرستادم 🌼

ممنونم عزیزدلم❤❤❤

منم برات فرستادم😙😙😙

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
من احساس ميكنم يه كاري دستو پا كنم برم سر كار احساس مفيد بودن بهم دست ميده اصلا حس خوبي ندارم تو خون ...

منم اين حس رو دارم 

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊
اگه از رفتار کسی خوشم نیاد بهش چشم غره میرم وباهاش حرف نمیزنم

اينقدر دوست دارم اينكارو بكنم 😃

چه كنيم ؟ همه اطرافيانم سر كار ميرن منم گفتم بعد طلاقم لاين ارايشي اموزش ببينم شروع كنم   كارت ...

من هرجا ميخواستم برم سركار همسرم زير زيركى يه كارى ميكرد نرم ديگه بي خيال شدم

2706