2703
2553
عنوان

فافانتازیا هستم بیاید دماغ 19روز منو ببینید بگید چطوره

| مشاهده متن کامل بحث + 9571 بازدید | 456 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظر من خیلی بالا رفته

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2456
خیلی رفته بالاااااااااااا ولی مبارکه

نه بابا هنوز که مشخص نیست اون اوایل انگار خیلی رفته بالا ولی بعد چند ماه تازه نرمال میشه

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
خوبه هنوز ورم داره، منم ۵ سال پیش عمل کردم الان میخوام برم دوباره عمل کنم, تهرانی؟

نمیترسین؟؟؟منم پنج ساله

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2714
وای بچه ها مرسی😍😍😍😍واقعا خوبه؟؟؟؟عمل اوام خیلی طبیعی بود...میخواستم از اون حالت طبیعی دربیاد...و ...

اولیم بزار

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
نه بابا هنوز که مشخص نیست اون اوایل انگار خیلی رفته بالا ولی بعد چند ماه تازه نرمال میشه

اها پس خوبه اگه اونجوری باشه

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
وای بچه ها مرسی😍😍😍😍واقعا خوبه؟؟؟؟عمل اوام خیلی طبیعی بود...میخواستم از اون حالت طبیعی دربیاد...و ...

چقد دراومد ؟؟مثل عمل اولت بود درد داشتی

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

اسی دوباره میزاری دیر رسیدم😕😕😕

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2706