2726
عنوان

فافانتازیا هستم بیاید دماغ 19روز منو ببینید بگید چطوره

| مشاهده متن کامل بحث + 9596 بازدید | 456 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین الان یهویی..بدون هیچ آرایشی😆

برا من الان اینطوریه 

خیلی دوسش دارم 😍🤗

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂
2728

خوبه هنوز ورم داره، منم ۵ سال پیش عمل کردم الان میخوام برم دوباره عمل کنم, تهرانی؟

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
همین الان یهویی..بدون هیچ آرایشی😆

قسنگه😍😍😍😍دماغ جدید مبارک 

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

قشنگه😻

من دختر پاییزم🍁.. از نسل آذر🍂.. از جنس آتش🔥.. صدای رعد و برق باران🌩️لالایی من بوده.. اما قلبم گرم و سوزان است🧡.. دختری که مانند پاییز نقاش شاعر مهربان و زیباست.. اهل ریا نیستم.. عاشق قدرتم.. پس قدرتمندم.. من تنها دختر کمان به دستم🌬️🌧️

وای بچه ها مرسی😍😍😍😍واقعا خوبه؟؟؟؟عمل اوام خیلی طبیعی بود...میخواستم از اون حالت طبیعی دربیاد...واسه همین دوباره عمل کردم

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
2706