2737
2734
عنوان

فافانتازیا هستم بیاید دماغ 19روز منو ببینید بگید چطوره

| مشاهده متن کامل بحث + 9596 بازدید | 456 پست

میگن خوشگل شده معلومه ورمش بخوابه از این دماغ فانتزی باکلاسا میشع

دیگه الله اعلم

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
پانسمان باز کردم بعد یک هفته انقدر ورررررم داشت که پنج برابر بینی اولم بود الان خیلی بهتر شده ولی ...

بالای بینی ورم نداره ولی نوکش خیلی ورم کرده س...من بالای بینیم هنوز مث روزی ک پانسمانو باز کرد نشده...خیلی خوب بود اونموقه

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن خوشگل شده معلومه ورمش بخوابه از این دماغ فانتزی باکلاسا میشع دیگه الله اعلم

وای خیلی خوبه...مبارکه.من عاشق بینی فانتزی خوشکل شدم جدیدا

بالای بینی ورم نداره ولی نوکش خیلی ورم کرده س...من بالای بینیم هنوز مث روزی ک پانسمانو باز کرد نشده. ...

نوکش قلمبس؟؟ منم بالاش یکم بهتر شده

کلا بالای بینی زود باریک میشه

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2728
نوکش قلمبس؟؟ منم بالاش یکم بهتر شده کلا بالای بینی زود باریک میشه

الان نوک بینی من هنو از عمل اولم بزرگتره😐ولی بالاشو ارتفاعشو ی طرفش از بینی عمل اولم قشنگتره

الان نوک بینی من هنو از عمل اولم بزرگتره😐ولی بالاشو ارتفاعشو ی طرفش از بینی عمل اولم قشنگتره

وااایی نکنه بشه مثل دماغ من. بالاش عااالی بود  قوس روش عالی بود

فقط نوکش یکم قلبمه بود رو عصاااااب بود😭

دلتون بسوزه من دماغمو عمل نکردم ولی هرکی میبینخ فک میکنه عمل کردم از بس کوچولوئه 😊😁😄

😂😂😂😂😂😂بابا والا بلا ما هم قبل عمل بینیامون خیلی بد نبوده...

2738
وااایی نکنه بشه مثل دماغ من. بالاش عااالی بود  قوس روش عالی بود فقط نوکش یکم قلبمه بود رو عصاا ...

یعنی ممکنه؟؟؟دکتر بزرگترش ک نکرده قطعا...ترسیدم...لایک کن عکس بینیمو بزارم ببینی

دلتون بسوزه من دماغمو عمل نکردم ولی هرکی میبینخ فک میکنه عمل کردم از بس کوچولوئه 😊😁😄

بقول اسی بخداااا مال ماهم بد نبوده ولی من دماغ عملی کلا دوس دارم🥰

نه اسی عین مال من نیست

مال تو عالیه واقعا نوکش هم خوبه حالا از اینم جمع تر میشع

خیلی با بینی اولت فرق دارع

2706