1345
1273
عنوان

فافانتازیا هستم بیاید دماغ 19روز منو ببینید بگید چطوره

| مشاهده متن کامل بحث + 3728 بازدید | 242 پست

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

وای بچه ها مرسی😍😍😍😍واقعا خوبه؟؟؟؟عمل اوام خیلی طبیعی بود...میخواستم از اون حالت طبیعی دربیاد...واسه همین دوباره عمل کردم

دختر ک نباید خنگ باشه،دختر باید باهوش باشه و دختر باهوش میدونه کجا باید خودشو ب خنگی بزنه😉
1307
خیلی رفته بالاااااااااااا ولی مبارکه

نه بابا هنوز که مشخص نیست اون اوایل انگار خیلی رفته بالا ولی بعد چند ماه تازه نرمال میشه

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
خوبه هنوز ورم داره، منم ۵ سال پیش عمل کردم الان میخوام برم دوباره عمل کنم, تهرانی؟

نمیترسین؟؟؟منم پنج ساله

اصلا کار خوبو خدامیکنه که باهیچکی حرف نمیرنه والا بخدا😉😉😉😉😉
وای بچه ها مرسی😍😍😍😍واقعا خوبه؟؟؟؟عمل اوام خیلی طبیعی بود...میخواستم از اون حالت طبیعی دربیاد...و ...

اولیم بزار

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
1226
وای بچه ها مرسی😍😍😍😍واقعا خوبه؟؟؟؟عمل اوام خیلی طبیعی بود...میخواستم از اون حالت طبیعی دربیاد...و ...

چقد دراومد ؟؟مثل عمل اولت بود درد داشتی

اصلا کار خوبو خدامیکنه که باهیچکی حرف نمیرنه والا بخدا😉😉😉😉😉

اسی دوباره میزاری دیر رسیدم😕😕😕

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ‏به گذشته فکر میکنی پشمات میریزه , به آینده فکر میکنی پشمات میریزه, به حالِت فکر میکنی پشمات میریزه, خدایا این زندگیه به ما دادی یا قیچی پشم زنی😐 تیکر ب وقت تولد عشقم  
1346