2737
2734
عنوان

گن تاپي ساعت شني

100 بازدید | 15 پست

سلام خانماي عزيز ...تا حالا از گن تاپي ساعت شني استفاده كردين ؟راضي بودين ايا؟من براي بعد از زايمانم ميخاستم ...واينكه از كجا تهيه كردين كه اصله 

من کمری از دی جی خریدم‌ . دقیقا برا بعد زایمان. خوب بود

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بالا نميرف ...اخه من احساس ميكنم اين كمري بالا ميره...بعد اصل بود برا شما اخه پارچه اي با لاتكس فرق ...

اصلا تکون نمیخوره. لاتکس بود صد جاشم زده بود made in  colombia

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
ببخشيد شما سايزتونو چه جور فهميدين كه طبق اون سفارش دادين برا خودتون

یه راهنمای سایز برام فرستاد. دور سینه دور شکم و دور کمر رو براش گرفتم فرستادم خودش سایز درستش رو ارسال کرد.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2738
ببخشيد من بخام تاپي بگيرم فقط شكم رو ميگيره با پشت كمر درسته...كاري به سينه ها نداره ديگه درسته؟

تاپی نداشتم

یه راهنمای سایز برام فرستاد. دور سینه دور شکم و دور کمر رو براش گرفتم فرستادم خودش سایز درستش رو ارس ...

شما از چه سايتي گرفتين ... من الان حامله م برا بعد زايمانم ميخام نميدونم چه سايزي بگيري ولي كلا لاغرم ...من خودم قبلا ي سايت سفارش داده بودم اونم ازم سايز و اينا گرفت متاسفانه وقت نشد برم پست برگشت دادن حالا هرچي ميگردم سايت رو پيدا نميكنم 

شما براي بعد زايمانت چه جوري تشخيص دادي اون سايزو بگيري 

۱۰ روز بعد زایمانم اندازه هام گرفتم و سفارش دادم. 

شما از چه سايتي گرفتين ... من الان حامله م برا بعد زايمانم ميخام نميدونم چه سايزي بگيري ولي كلا لاغر ...

از اینستا گرفتم .اسم پیجش رو پیدا میکنم برات میذارم اینجا.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2706