2410
2553
عنوان

چرا دهه پنجاهیا وشصتیا همچی رو تحمل میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 60 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همتای عزیز شما ازاعضای قدیمی هستی...سلام و عرض ادب و احترام دارم    

ممنون  عزیزم لطف داری دوست زیبا پسند💕💕

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2720

دهه شصتي ها كه ثابت كردن صبورن ولي اصلأ قانع نيستن و خودشون رو خيلي بالاتر از ديگران ميبينن بخاطر همينم هست كه دير ازدواج ميكنن، روي همه آدما عيب ميزارن. البته منظورم همشون نيست ولي بيشترشون اينجوري هستن

2714
من دهه ۶۰ هستم. چون هروقت هرچی خواستیم گفتن نیست خودت بزرگ شو کار کن به آرزوهات برس. دانشگاه فارغ شد ...

من هفتادیم ولی این حرفا رو همیشه شنیدم به اضافه اینکه چرا کار نمیکنی،همه بچه ها خرجشونو خودشون درمیارن، فقط خرجت کردیم خیرتم به ما نرسید، از بچه شانس نیاوردیم و هزار حرف دیگه

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
خیلی کمبود ها توزندگیاشون دارن ولی با همون سوختن وساختن ودم نزدن

من دهه شصتی هستم و البته با همسرم ساختیم و جلو رفتیم چون عاشفم بود و بهش اعتماد داشتم و دارم 

این معنیش سوختن و ساختن نیس ، این معنیش ساختنه فقط 

بستگی داره به آدمش 

اینجا دیدم دهه هفتادی کتک خورده و تحقیر شده خیانت دیده اما بازم مونده که البته این فقط معنیش سوخته نه حتی ساختن

دهه ۶۰ اسمش روشه نسل سوخته

تو همه چی سوختیم و ساختیم

دوستای مجرد دهه شصتی من با پاکی و نجابت و تحصیل و قناعت و دم نزدن بزرگ شدن و الان با سن سی ببالا که باید تو آغوش همسراشون آروم بگیرن شاهد ازدواج های آقایون هم سن و سالشون با دخترای ۲۰ سال و خورده ای هستن و در تنهایی خودشون میسوزن و میسازن.اگه این ظلم نیس پس چیه.

این از ازدواج نکردناشون....بحث کنکورتای سخت و وحشتناک و نفس گیر و بعد بازار بیکاری و بقیه داستانها هم جای خود...

واقعا مظلوم واقع شدن.

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
2706