2726
عنوان

چرا دهه پنجاهیا وشصتیا همچی رو تحمل میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 60 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دهه شصتیا رو مخالفم ولی دهه پنجاه بخاطر نوع تربیتشونه همیشه بهشون گفته شده کوتاه بیاید

موافق نیستم.دهه شصتیا هم خیلی اذیت شدن

میشن

خواهند شد😂

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

من دهه ۶۰ هستم. چون هروقت هرچی خواستیم گفتن نیست خودت بزرگ شو کار کن به آرزوهات برس. دانشگاه فارغ شدیم گفتیم یکم سرمایه گفتن نیست درس خوندی خودت پول در بیار. گفتیم بریم خارج از کشور گفتن نیست خودت کار کن پول در بیار برو.. و خیلی خیلی نیست های دیگه

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2728

چون تو دوره ی خفقان کودکی بزرگ شدیم

دورهی نکن زشته ،نکن عیبه ،فلان کارو کنی میگن دخترشون فلانه ،فلان جا بری زشته،

مامانم هر جا میرفت میخواستم باهاش برم میگفت زشته عیبه ،مردم میگن دخترشون دریده اس

آره واقعا من از کسی خوشم نیاد یا خاطره بدی داشته باشم حذفش میکنم از زندگیم و واقعا ام فراموش میشه ولی مامانم همش میبخشه حرصم میگیره از این کارش 

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨
موافق نیستم.دهه شصتیا هم خیلی اذیت شدن میشن خواهند شد😂

این که بله من منظورم این بود که هر بلایی سرشون بیاد هیچی نمیگن

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir

ربطی به دهه نداره الان مادرم خیلی صبوره ولی پدرم بالعکس

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸

تحمل و صبر یه بحثه  

عجول بودن یه بحث دیگه 

من خودم دهه شصتم هم صبر می کنم هم از حقم دفاع می کنم تعادل همیشه جواب میده 

ولی متاسفانه نسل جدید خیلی عجولن 

آمار طلاق و خیانت بالا رفته 

من خودم برادرم  می خواد داماد بشه باور کن می ترسیم 

چرا چون دخترهای الان همه عجول شدن  

درس خوندیم عاقل تر شیم 

متاسفانه بدتر  کم صبر و بی حوصله شدیم

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

چشم واکردیم انقدر دوروبرمون خواهربرادر و خواهرزاده دیدیم که وقت نمیشد بگیم فلان چیز و دلمونومیخواد چون میدونستیم یا برآورده نمیشه یا بسختی برآورده میشه خلاصه که مثل گندم دیمه بودیم براهمین سختی هارو تاب میاریم.

خداجون ممنونم ازت
2706