2737
2734
عنوان

چرا دهه پنجاهیا وشصتیا همچی رو تحمل میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 60 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من اینجا میبینم بعضی دهه 70 80ازدواج کردن و همه جور توهین و تحقیری هم تحمل میکنن

همه رو نگفتما همه رو نگفتم بعضیا رو میگم خواهشا توجه بعضیا رو میگم

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  
2728

من دهه شصتی هستم.ولی چیزی رو تحمل نمیکنم.چیزی اذیتم کنه به زور عوضش میکنم😅😅

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
2738

خدایی فرشته ان یکیش مامانم دردای منو میشنوه دردای داداشم خودشم که هزاران مشکل داره ودیسک کمر داره وای چطور تحمل میکنه فداش بشم😢😢

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

من دهه شصتی هستم و هرچیزی رو تحمل نمیکنم 

اما اهل دادوبیداد و جیع و کولی بازی هم نیستم

به نظرم ماهاتوسالهای سیاه بعد از جنگ زود بزرگ شدیم  

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ربطی به دهه نداره بستگی به خوده ادم نداره من دهه هفتادیایی دیدم که حتی بیشتر از دهه های دیگه ناراحتی دارن و قدرت صبرشون بالاست و برعکس دهه شصتیایی که زیاد نمیتونن چیزیو تحمل کنن  والبته گاهی وقتام جاهاشون باهم عوض میشه🙁🙁

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2706