1507
1411
عنوان

چرا دهه پنجاهیا وشصتیا همچی رو تحمل میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 60 پست
موافق نیستم.دهه شصتیا هم خیلی اذیت شدن میشن خواهند شد😂

این که بله من منظورم این بود که هر بلایی سرشون بیاد هیچی نمیگن

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir

ربطی به دهه نداره الان مادرم خیلی صبوره ولی پدرم بالعکس

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

تحمل و صبر یه بحثه  

عجول بودن یه بحث دیگه 

من خودم دهه شصتم هم صبر می کنم هم از حقم دفاع می کنم تعادل همیشه جواب میده 

ولی متاسفانه نسل جدید خیلی عجولن 

آمار طلاق و خیانت بالا رفته 

من خودم برادرم  می خواد داماد بشه باور کن می ترسیم 

چرا چون دخترهای الان همه عجول شدن  

درس خوندیم عاقل تر شیم 

متاسفانه بدتر  کم صبر و بی حوصله شدیم

چشم واکردیم انقدر دوروبرمون خواهربرادر و خواهرزاده دیدیم که وقت نمیشد بگیم فلان چیز و دلمونومیخواد چون میدونستیم یا برآورده نمیشه یا بسختی برآورده میشه خلاصه که مثل گندم دیمه بودیم براهمین سختی هارو تاب میاریم.

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دونه ی الماس من   خوش اومدی به قلب مامان...خدایاخودت حفظش کن
1484

دهه شصتی ها اخلاق و رفتارشون متفاوته ولی اینکه همه چیزو تحمل میکنن درست نیست، من ۶۴ام به هیچ وجه تحمل هر رفتار و هر نوع زندگی و ندارم خیلیم سختگیرم، اطرافیان و دوستانمم همینظورن

mommykade@ در تل گرام و mano_o_baby را در اینستا همراهی کنید،با قصه های صوتی و کلی مطالب کاربردی که بدرد کوچولوهامون میخوره💁
تحمل صبر یه بحثه   عجول بودن یه بحق دیگه  من خودم دهه شصتم هم صبر می کنم هم از حقم دفاع ...

همتای عزیز شما ازاعضای قدیمی هستی...سلام و عرض ادب و احترام دارم  

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دونه ی الماس من   خوش اومدی به قلب مامان...خدایاخودت حفظش کن

دهه شصتي ها كه ثابت كردن صبورن ولي اصلأ قانع نيستن و خودشون رو خيلي بالاتر از ديگران ميبينن بخاطر همينم هست كه دير ازدواج ميكنن، روي همه آدما عيب ميزارن. البته منظورم همشون نيست ولي بيشترشون اينجوري هستن

1485
من دهه ۶۰ هستم. چون هروقت هرچی خواستیم گفتن نیست خودت بزرگ شو کار کن به آرزوهات برس. دانشگاه فارغ شد ...

من هفتادیم ولی این حرفا رو همیشه شنیدم به اضافه اینکه چرا کار نمیکنی،همه بچه ها خرجشونو خودشون درمیارن، فقط خرجت کردیم خیرتم به ما نرسید، از بچه شانس نیاوردیم و هزار حرف دیگه

1476

دهه شصتیا چی رو تحمل میکنن؟؟؟ باید بگی قدیمی ها مثل مامان و بابای من و شما دهه شصتی و پنجاهیا که جوونن

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با خدا باش 😇تا خدا باهات باشه😜پسر قشنگم منتظر دیدنتم😘😜😜
خیلی کمبود ها توزندگیاشون دارن ولی با همون سوختن وساختن ودم نزدن

من دهه شصتی هستم و البته با همسرم ساختیم و جلو رفتیم چون عاشفم بود و بهش اعتماد داشتم و دارم 

این معنیش سوختن و ساختن نیس ، این معنیش ساختنه فقط 

بستگی داره به آدمش 

اینجا دیدم دهه هفتادی کتک خورده و تحقیر شده خیانت دیده اما بازم مونده که البته این فقط معنیش سوخته نه حتی ساختن

دهه ۶۰ اسمش روشه نسل سوخته

تو همه چی سوختیم و ساختیم

دوستای مجرد دهه شصتی من با پاکی و نجابت و تحصیل و قناعت و دم نزدن بزرگ شدن و الان با سن سی ببالا که باید تو آغوش همسراشون آروم بگیرن شاهد ازدواج های آقایون هم سن و سالشون با دخترای ۲۰ سال و خورده ای هستن و در تنهایی خودشون میسوزن و میسازن.اگه این ظلم نیس پس چیه.

این از ازدواج نکردناشون....بحث کنکورتای سخت و وحشتناک و نفس گیر و بعد بازار بیکاری و بقیه داستانها هم جای خود...

واقعا مظلوم واقع شدن.

1508