2726
عنوان

با شوهر قهر قهرو چی کار کنم؟

272 بازدید | 12 پست

دیشب با هم ی بحث لفظی داشتیم تو واتساپ ی بحثه کهنه بود ن اون ب من توهین کرد ن من ب اون.ولی وقتی از سرکار اومد رفته بود تو قیافه و اخم حتی سلام علیکم نکرد شبم خابید صبحم رفت سرکار تا الان ک همیشه ده بار زنگ میزنه و با من بچه صحبت میکنه ی اس هم نداده تا سه چهار روز داستان همینه بعدش میاد سر حرفو باز میکنه میگه میخنده.این کار همیشگیشه همیشه هاااااا.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولش کن بهش اهمیت نده بزار فکر کنه برات مهم نیست خودش ب مرور خوب میشه

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
2728

وااااای عین شوهر من 

اصلا میترسم یه نگاه چپ بهش بکنم فوری قهر میکنه 

بلانسب ر ی د ه تو اعصابم

هرروز بخاطر همین قهر کردنش بحث داریم 

هزار بار بهش گفتم داری اذیتم میکنی با این اخلاقت هر دفعه هم میگه حق با توئه ببخشید دیگه تکرار نمیشه ولی باااااااااااااااز تکرار میکنه

عینه باباشه اونم با 50 سال سن هر روز قهره

وااااای عین شوهر من  اصلا میترسم یه نگاه چپ بهش بکنم فوری قهر میکنه  بلانسب ر ی د ه تو ا ...

من اصصصصلا پیش قدم نمیشم ک برم حلو برای اشتی ولی این واسه ی مرد زشته من حالم بده پنج شنبه زایمان دارم بچه کوچیک باز سر هیچی اخم میکنه یعنی این دفعه اولش نیس و همیشه ادامه داره بعدم خودش میاد میگه میخنده.انگار اختلال روانی داره.اهمیت بدم یا ندم فرقی نداره همین انگار ی هفته پریود مغزی میشه بعدش خوب میشه.من از این مدل مردها بدم میاد.