2737
2734
عنوان

چسب دوطرفه ساعت دیواریم مونده رو دیوار گچی چطوری پاکش کنم😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 2842 بازدید | 32 پست
رنگ بزنم رو اون تیکه ها فقط یا کلا اون دیوارو باید رنگ بزنم؟ میترسم رنگه فرق داشته باشه رنگش مشخص ب ...

ببین رنگ دیوار چه رنگی برو رنگ فروشیا رنگای اسپری دارن مثلا اگه کرمی رنگ کرمی رو بخر با فاصله از دیوار اسپری کن ..قبلش حتما قوطی رنگ رو تکون بده..

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
رنگ بزنم رو اون تیکه ها فقط یا کلا اون دیوارو باید رنگ بزنم؟ میترسم رنگه فرق داشته باشه رنگش مشخص ب ...

اگه خیلی ضایع نیست کندگی رنگ دستش نزنید..شاید صاحب خونه چیزی نگه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یه خسارت بدید و خلاص اولشم به روی خودت نیار اصلا اگه گفت فلان خنده خنده بگید  نمیشد ساعت ...

اخه میدونی دیوار از قبل لک داشت میترسم اونارم بندازه گردن من .مستاجر جدید خودش نقاشه گفت بیام توش خودم یه رنگش میزنم منم میگم اون که رنگ میزنه چه فرقی داره چرا الکی لز ما هسارت بگیره

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم
اول باید بفمی رنگش چیه که من حدس میزنم رنگ پلاستیکه اگه سفید باشه رنگ سفید بزنی خسلی معلکم میشه ولی ...

رنگ معمولی سفید سفید .میترسم از بدتر شدن.چیزی نیست مثل دوغاب ادم بهش بزنه؟

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم
2728
ببین رنگ دیوار چه رنگی برو رنگ فروشیا رنگای اسپری دارن مثلا اگه کرمی رنگ کرمی رو بخر با فاصله از دیو ...

اسپری که رنگش حالت پلاستیکه نمیشه این رنگش معمولیه 

اگه خیلی ضایع نیست کندگی رنگ دستش نزنید..شاید صاحب خونه چیزی نگه..

تازه صاحب خونه چندماهه خونه رو خریده اصلا نمیدونه اگه بگم از قبل بوده اما وجدانم قبول نمیکنه اگه ببینه و ایراد بگیره حتما میگم کار ما بوده

2738
تازه صاحب خونه چندماهه خونه رو خریده اصلا نمیدونه اگه بگم از قبل بوده اما وجدانم قبول نمیکنه اگه ببی ...

یه سر برید رنگ فروشیا شاید چیزی داشته باشن واسه ایجور مواقع..من یخچالم خراشیدگی پیدا کرد تو نقل مکان..رفتم ک اسپری سفید بگیرم رنگ فروشه بم گفت اگه یخچالت مارک سامسونگ یا الجی این رنگ سفید رو بش بزنی زرد میشه..خوب راهنمایی کرد..واقعا هم زرد شد

پس بهت گیر نمیده خیالت راحت بهشم بگو اونا از اول بوده

چه میدونم میگم بنگاهیه شر نشه .نه اگه ببینه نمیگم من نبودم گناهه 

از دیوار  عکس بگیر لطفا

ببین اون لکه هاس جاش مونده

اخ اخ اره جاش میمونه .بعید میدونم بتونی خودت لکه گیری کنی خواهر 

اره میترسم بزنم بدترش کنم.بدبختی اینه ساعتم یکی دو تیکه نیست نزدیک20تیکس هر تیکه هم چندتا چسب!!!پارسال کاغذ دیواری بود راحت رفت

2706