1147
1341

سلام من خونه رو باید قردا تحویل بدم ساعتم از اون چند تیکه هاس که با چسب دوطرفه وصل میشه .کندم چسب موند رو دیوار هر کار میکنم چسبه نمیره با سرکه و لاک پا کن زدم رنگ دیوار نازکه میره و زیرش گچه مشخص میشه لکه زرد میشه.با سشوارم گرفتم چسبه میره ولی جاش میمونه اونم با کارد اروم میکشم باز از دیوار کنده میشه چیکار کنم کمک کنید😔😔😔

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
1307
اره از اون میترسم رنگه هام ضایع بشه بدتر بگه خونه دو رنگ شده

عزیزم یه خسارت بدید و خلاص اولشم به روی خودت نیار اصلا اگه گفت فلان خنده خنده بگید  نمیشد ساعت نزنیم که بعد مگه چقدر خسارته میدی دیگه ما یه عمر مستاجر بودیم چیزی نمیشه که

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رنگ بزنم رو اون تیکه ها فقط یا کلا اون دیوارو باید رنگ بزنم؟ میترسم رنگه فرق داشته باشه رنگش مشخص ب ...

اول باید بفمی رنگش چیه که من حدس میزنم رنگ پلاستیکه اگه سفید باشه رنگ سفید بزنی خسلی معلکم میشه ولی بهتر از همینطوری ول کردنه

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
رنگ بزنم رو اون تیکه ها فقط یا کلا اون دیوارو باید رنگ بزنم؟ میترسم رنگه فرق داشته باشه رنگش مشخص ب ...

ببین رنگ دیوار چه رنگی برو رنگ فروشیا رنگای اسپری دارن مثلا اگه کرمی رنگ کرمی رو بخر با فاصله از دیوار اسپری کن ..قبلش حتما قوطی رنگ رو تکون بده..

همسرم و دخترای گلم بهترین هدیه ی خدا هستند😍😍خدایا  متشکرم

اگه خیلی ضایع نیست کندگی رنگ دستش نزنید..شاید صاحب خونه چیزی نگه..

همسرم و دخترای گلم بهترین هدیه ی خدا هستند😍😍خدایا  متشکرم
عزیزم یه خسارت بدید و خلاص اولشم به روی خودت نیار اصلا اگه گفت فلان خنده خنده بگید  نمیشد ساعت ...

اخه میدونی دیوار از قبل لک داشت میترسم اونارم بندازه گردن من .مستاجر جدید خودش نقاشه گفت بیام توش خودم یه رنگش میزنم منم میگم اون که رنگ میزنه چه فرقی داره چرا الکی لز ما هسارت بگیره

اول باید بفمی رنگش چیه که من حدس میزنم رنگ پلاستیکه اگه سفید باشه رنگ سفید بزنی خسلی معلکم میشه ولی ...

رنگ معمولی سفید سفید .میترسم از بدتر شدن.چیزی نیست مثل دوغاب ادم بهش بزنه؟

ببین رنگ دیوار چه رنگی برو رنگ فروشیا رنگای اسپری دارن مثلا اگه کرمی رنگ کرمی رو بخر با فاصله از دیو ...

اسپری که رنگش حالت پلاستیکه نمیشه این رنگش معمولیه 

1346