2726

میترسم اثرات قرص اورژانسی باشه همش ذهنم درگیره

رایانم جون مامان خدا تورو برامون حفظ کنه کاش بشه زودتردستاتو لمس کنم پسرم😘😘😘❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یکسال طبیعیه ولی اشتباه که برا جلوگیری قبل از اولین بارداری اورژانسی یا هر دارویی استفاده کنی

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
عزیزم من بعد از یک سال امروز بی بی چکم مثبت شد...کلی هم دکتر رفتم فایده نداشت...از فروردین دیگه کلا ...

پریودم منظمه فکرنمیکردم انقد طول بکشه

البته بدن با بدن فرق داره ولی من هرماه میخوردم ماهی چندبار یبار نخوردم سر برجش حامله بودم

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪

حتما برو دکتر چکاب چون ممکن دور بشه تا ۶ماه نشدی باید بری دکتر بعد دکتر  بهت دارو میده ممکل ویتامین بعد از یکسال هم دارو کمک بارداری ولی من رفتم دکتر گفتم یکسال جلوگیری ندارم الکی گفتم که همون موقع برام دارو کمک بارداری نوشت البتع وضع تخمدونام خیلی خراب بود

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷

همش فکر و خیال میکنم میگم حتما برا قرصاس ..اره الان شش ماهه ول کردم قرصو

چند بار استفاده کردی؟ اقدام برا اولیه؟ چه مدته مزدوجی؟

به مدت هشت ماه .ولی ن همیشه چون شوهرم ماهی دوماهیی یبار میومد .اره اول ..یکسال ونیم

حتما برو دکتر چکاب چون ممکن دور بشه تا ۶ماه نشدی باید بری دکتر بعد دکتر  بهت دارو میده ممکل ویت ...

دکتر رفتم آزمایش هورمونی دادم گف مشکلی نداره ومیگف باید صبرکنی

2706