2726
عنوان

پدر هرزمو چیکار کنم

1237 بازدید | 79 پست

هر بار با ی زنی داره تو گوشیش حرف میزنه و چت میکنه 

چندین بار با ی زن بیوه که فامیلمونم هست و مامانم سر اینکه وضعش خوب نبود به زنه کلی رسیده بود و بهش میگفت خواهر مچشو گرفتیم

ازش متنفرم زنه مث نوکرا براش پیام داده بود گوشت بخر با فلان چیزو بخر

انوقت این خرجا رو میکنه به من که میرسه میگه ندارم ندارم

چند روز پیش اتفاقی موبایلش زنگ خورد دیدم باز اون زنست با اینکه قسم خورده بود تمومه

دیگه خسته شدم نمیدونم چیکار کنم حق ما رو خرج دیگران میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب ب این موضوع مادر شما باید رسیدگی کنه و باهاش صحبت کنه

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...

ما هم همینیم عزیزم

این جور ادما رو باید طرد کرد

من ذنبال فرصتم مستقل شم مامانمم ببرم پیش خودم

اونی مسیر زندگیشون همینه عوض هم نمیشه

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

برید جلودر اون زنه حیثیتشو ببرید 

به پدرتون هم بگید همین کارو باهاش تو محل کارش میکنید و جلو همکاراش رسواش میکنید

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706