1345
1341

سلام بچه ها من بعد هفت روز تاخیر بتام شد 810،بعد سه روز شد 2100 

به نظرتون طبیعی بود؟ الان که پنج هفته و پنج روز دارم لک قهوه ای کمرنگ دارم میبینم به نظرتون چیکار کنم😭😭

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

باید بری دکتر حتما بهت ژیاف میده اینحوری اگر کاری نکنی بیشتر و بیشتر میشه و خدایی نکرده سقط

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷

اگه دنبال تقویت مهارتهای کودکان خود هستین   

یه سری به ما بزنید

نگران نباش گاهی پیش میاد اگه دیدی لکه هات زیاد شد برو دکتر شیاف بده استراحت کن  پاهاتم بده ...

اره من خودم چیز سنگین بلند کردم اینجورشدم با امپول قط شد

تازه من خونریزی بود اونممممم شدید

برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین
اره من خودم چیز سنگین بلند کردم اینجورشدم با امپول قط شد تازه من خونریزی بود اونممممم شدید

انقدر استرس دارم نمیتونم بلند شم میگم شوهرم داره میاد شیاف بخره بیاره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1307
انقدر استرس دارم نمیتونم بلند شم میگم شوهرم داره میاد شیاف بخره بیاره

پاشو حاضر شو برو دکتر پست گوش هم ننداز خود سر هم چیزی مصرف نکن

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پاشو حاضر شو برو دکتر پست گوش هم ننداز خود سر هم چیزی مصرف نکن

برام سونو نوشتن گفتن لکه بینی داشتی برو منتها الان تو پنج هفته و نیم، چیزی نشون میده سونو؟؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام سونو نوشتن گفتن لکه بینی داشتی برو منتها الان تو پنج هفته و نیم، چیزی نشون میده سونو؟؟ 

نمیدونم به من فقط آمپول داد و سونو نفرستاد تا هفته ۸

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40