2726

باس همه به مفاد قانون نی نی سایت احترام بگزارن مثلا که چی برمیدارین +۱۸میزنین مثلا که چی حرفای غیر عادی و سی... میزنین 

باس کاربر سربه زیر باشه آسته بره آسته بیاد 

باس هر هفته نی نی سایت یه کاربر خوب هفته  داشته باشه که معروف بشه 

که چی میخوان تاپیکاتون حذف شه نی نی یارا حال دارن وقت دارن تاپیکاتونو حذف کنه 

نی نی یاراا وقتشون ارزشمنده

خلاصه که حقتونه نی نی یار منفجرتون میکنن 

کاربر باس قدیمی باشه و خوب ۰☺

@نی_نی_یار_5    

خوب گفتم نی نی یارجان😍😘؟؟حق حذف تاپیکو کی بهم میدی؟؟

😆😆

فان#  

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

ای ای رها چایی شیرین 😂

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه هشتگ پایینو نمیدیدم. الان خشتک مشتکتو هشتگ مشتگ می کردیم.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
اگه هشتگ پایینو نمیدیدم. الان خشتک مشتکتو هشتگ مشتگ می کردیم.

الان باس به نی نی یارا التماس میکردم منو بکشین راحت شم😆

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

باس باست دررفته ننه؟

بیام جا بندازم؟؟؟

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
چی

چار خط حرف زدی هر خطی ده بار باس گفتی

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

نیلای لایک کردی ولی قط دسترسی شدی کههه😲😲😲

اون کاربری منو ترکاند نی نی یار چون گفتم لعنت بر دزد😓 

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2706