2726
عنوان

دوست شوهرم حرفایی راجع به من زده که خیلی ناراحتم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3268 بازدید | 156 پست
شوهرم با دوستش سالها خونه یکی بودن و همسایع . شوهرم هیلی ارومه و کاسبه محل نمیخاد اصلاااا دعوا بشه ب ...

فرصته واسه قطع رابطه

توام پیاز داغشو زیاد کن

دوس بد رو ادم تاثیر میزاره هرجقدم بگی نه شوهرم اونطوری نیس

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ کاری نکن. فراموش کن. دوست اینجوری همون بهتر که خودش شخصیتش رو‌نشون داد که از زندگیتون پاک بشه بره وگرنه معلون نبود چیکارا از دستش بر میومد با اون افکار...

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
2728
بارها اومده شب دنبال شوهرم که بیا بریم ددر دودور و مهمونی و پارتی و دور دور که شوهرم نرفتع به شوهرم ...

خب دختر ١٥ساله نفهم گرفته كه همينكارارو كنه 

وگرنه هيچ زن عاقلي كنار نمياد با اين طرز فكر 

با سليقه داغونش كار ندارم ولي غلط ميكنه فكر ميكنه هركي مثل عقايد اون لباس نميپوشه بي بند و باره

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

اگ شوهر من بود ک فکش رو خورد کرده بود،،بعدشم ادم با دوستی میگرده ک به ناموس مردم نگاه نکنه و راحتی نظر نده ،،حالا هرچقدرم دوستی چند ساله باشه  به جهنم،!قطع ارتباط،

یه سوال دارم بعد شوهرت زنده گذاشته دوستشو؟

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706