2726
عنوان

دوست شوهرم حرفایی راجع به من زده که خیلی ناراحتم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3268 بازدید | 156 پست

شوهرم با دوستش سالها خونه یکی بودن و همسایع . شوهرم هیلی ارومه و کاسبه محل نمیخاد اصلاااا دعوا بشه بارها اومده مارو کوبیده و رفته دوباره اومده منت کشی و سلام و احوالپرسی امااین بار بدجوری دلم شکسته

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ سلامتی خانوادمون و دل خوش و روزی حلال .امین 
حالا هی بگید شوهر من بود فلان میکرد😐😐

خدایی شوهرتو بود فلان نمیکرد؟😂😂

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بارها اومده شب دنبال شوهرم که بیا بریم ددر دودور و مهمونی و پارتی و دور دور که شوهرم نرفتع به شوهرم گفته مثل سگ از زنت میترسی من رو به زنم نمیدم اگع بگم بمیر میمیره

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ سلامتی خانوادمون و دل خوش و روزی حلال .امین 
عزيزم زنش بچست شمارو ديده دلش خواسته شوهرشم محدودش كرده،با شوهرش سر شما احتمالا دعوا افتاد   ا ...

دقیقا

من جای اسی باشم اینا رو ب شوهرم میگم

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
چه خاله زنکه😑😐😶 احتمالا در مورد زنش حرفی زدین و به گوشش رسیده البته شوهر شمام خاله زنکه گفته ما ...

گفته نمیاد قیمتش انقدر باشه انگار 

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
بارها اومده شب دنبال شوهرم که بیا بریم ددر دودور و مهمونی و پارتی و دور دور که شوهرم نرفتع به شوهرم ...

شوهر بی زبونت اول باید فکسو میاورد پایین بعد میگفت چون زن من ملکه ی منه ولی زن تو به برده س گویا😊

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2706